Janina - ocena (1) Panią Trycholog Gorszewską poleciła mi znajoma, która miała problem z... Janina Ula R. - opinia (1) Bardzo polecam! Poszłam na wizytę do Pani Trycholog, ponieważ coraz bardziej... Ula R. Lion - opinia (1) Nie byłem zadowolony z badania i proponowanych zabiegów Lion
Alicja - opinia (1) Cieszę się ,że po wielu latach zmagań z problemem moich włosów trafiłam w... Alicja Alicja - opinia (1) Mega konkretny specjalista. Pani trycholog szczegółowo i dokładnie bada ,... Alicja Zuza - opinia (1) Witam. Niedawno odbyłam pierwszą wizyte u trychologa Pani Gorszewskiej. W... Zuza Adam - opinia (1) Udałem się do kliniki z nawracającym łupieżem. Od dawna nie mogłem sobie z... Adam Ania - opinia (1) Widać, że temat medycyny estetycznej, nie jest im obcy. Problemy zamieniają w... Ania Justyna - opinia (1) Jestem po prostu dozgonnie wdzięczna klinice i trychologom za pomoc w... Justyna Zuzanna - opinia (1) Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej od wielu lat, ale jeszcze nigdy nie... Zuzanna Agnieszka - opinia (1) Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu. Mimo upływu czasu... Agnieszka Julia - opinia (1) Profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim skuteczność. Wspaniała... Julia Piotr - opinia (1) Polecam. Korzystałem nie raz z zabiegów kliniki Gorszewskiej. Piotr Wiola - opinia (1) Przez wiele lat próbowałam uporać się z moim problemem. Nie udawało się... Wiola asiaM - opinia (1) Razem z mamą korzystamy u nich regularnie z zabiegów medycyny estetycznej.... asiaM Wiktoria - opinia (1) Dziękuję za zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu, a także dobre... Wiktoria Ola Kuczkowska - opinia (1) Wykonałam w tej klinice powiększanie ust na początku marca. Teraz gdy minęło... Ola Kuczkowska Zadowolona Klientka - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem tego trychologa. Borykałam się z problemem skóry... Zadowolona Klientka Kasia Szulta - opinia (1) Borykałam się od dłuższego czasu z problemem skóry głowy, na tą Panią... Kasia Szulta Warto (1) Przesympatyczna Pani trycholog. Wszystko dokladnie wyjasnila. Zlecila... Karol