Warsztat Ciąża po Chińsku (1) Długo zbierałam się za napisanie tego co teraz czytasz droga przyszła mamo.... Monika Polecam zajęcia z Edytą! (1) Korzystam z masaży u Edyty od lutego b.r. Wybrałam się z ciekawości i chęci... Agnieszka Ukojenie dla duszy i ciała (1) Po raz pierwszy w Centrum OdNowa pojawiłam się w zeszłym roku. Od tego... Karolina
Bardzo polecam!!! (1) Miejsce pełne pozytywnej energii, witalności i radości Życia:-) Życzliwe i... Anna Narloch Cudowne przewodnictwo i opieka (1) To wyjątkowe miejsce z szeroką ofertą dla ciała i duszy. Przewodnictwo i... Justyna Bardzo polecam. (1) W gabinecie pracują terapeutki, które leczą dolegliwości CUDownie , usuwają... Wioletta Profesjonalne doradztwo z użyciem metod medycyny chińskiej (1) Zwróciłam się do centrum OdNowa w związku z problemami żołądkowymi. Iza... Joanna Polecam - doświadczyłam dobrej jakości masażu (1) Podczas ostatniego urlopu nad morzem odwiedziłam Centrum Odnowa w Gdańsku.... Paulina Znają się na rzeczy! (1) Jestem pod wrażeniem pozytywnej energii jaka bije od Izy, Bogusi i Edyty.... Filip uduchowiony profesjonalizm (1) Jedno slowo - Super!!!❤ Dariusz Opinia (1) Miejsce stworzone przez cudowne kobiety, ich energia, zaangażowaniae, wiedza,... Jw Roszkowska Cuda..... (1) Wspaniałe miejsce... Odmieniło życie moje i moich bliskich.... bardzo Wam... Asia Rewelacja!!!!!!! (1) Zdecydowanie polecam, tematyka i wykonanie usług na najwyższym poziomie. Nie... Wiktor OdNowa - DZIEKUJE (1) Pacjentka OdNowy zostalam w maju 2014, kiedy centrum bylo jeszcze marzeniem... KasiaA Czas zadbac o siebie (1) Jestem od kwietnia stalym klientem. Przewartosciowalo to pozytywnie wiele... Natalia M. Energo Terapeuta (1) Bardzo polecam Firmę OdNowa Centrum za efekt i działanie ich zabiegu. Byłam... Magdalena Polecam wszystkim bez wyjątku (1) Polecam wszystkim bez wyjątków. Odnowa Centrum odmieniła i uratowała moje... Milena Rogacewicz Janek (1) Profesjonalnie i miło polecam Janek Cudowne miejsce (1) Cudowna, życzliwa atmosfera, cudowna, profesjonalna obsługa. Chce się... Ewa Różańska Wyjątkowe miejce i ludzie! (1) Wspaniała terapia przywracająca równowagę psycho-fizyczną. Działająca... Joanna