Kasia - opinia (1) Cudowne miejsce!! Super Panie!! Wiedza co robia i robia to z pasja. Obdarzaja... Kasia Justyna i Janek - opinia (1) Najcudowniejsze miejsce dla dziecka jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Ciocie... Justyna i Janek Mama Igora - opinia (1) Fantastyczne miejsce. Gorąco polecam. Własnie zakończyliśmy 2,5letnią... Mama Igora
K. K. - opinia (1) Najlepsze miejsce dla każdego dzieciaczka. Ciocie oraz P. Dorota są... K. K. Kasia, mama Juliana - opinia (1) rewelacja!!!!! Z czystym sumieniem polecam !!:) W dzięki Ciociom mogłam... Kasia, mama Juliana Natalia, mama Celiny i Adama - opinia (1) Do żłobka Malinka uczęszczało przez ostatnie 2 lata nasze drugie dziecko. Po... Natalia, mama Celiny i Adama Kamil - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z opieki nad córką! Kamil Sandra - opinia (1) Polecam klubik każdemu rodzicowi. Panie świetnie poradziły sobie kilka lat... Sandra Emilia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad synkiem wcześniej chodziła tam też... Emilia Kamila - opinia (1) Najlepsze ciocie w Trójmieście. Szczerze od serca polecam. Zaczynaliśmy jako... Kamila Marta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką. Panie mają super podejście do... Marta Kamila - opinia (1) Do klubiku Malinka chodzi dwójka naszych dzieci. Panie są bardzo miłe.... Kamila Katarzyna - opinia (1) Kochane ciocie, będziecie chować już drugie moje dziecko. Cieszę się, że... Katarzyna Tata - opinia (1) Super miejsce dla wszystkich maluszków Ciocie mają wiele ciekawych pomysłów,... Tata Anna Z. - opinia (1) Z czystym sumieniem możemy polecić Klubik Malinka, posłaliśmy córkę jak... Anna Z. Lena - opinia (1) Fantastyczne miejsce. Goraco polecam. Lena Mania 12 - opinia (1) Fantastyczny żłobek Gorąco polecam ! Mania 12 Magdalena - opinia (1) Gorąco polecam! Dziecko zostawiam w najlepszych rękach,w cudownej atmosferze.... Magdalena Paulina - opinia (1) Bardzo polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Ciepłe i miłe Panie,... Paulina Wspaniały żłobek (1) Syn spędził w Malince 1,5 roku. Opieka nad dziećmi bardzo dobra. Żłobek jest... Tata