Kurs filcowania (4) Pofilcujmy razem 8.V (sobota) 10.00-16.00 Zapraszam na kolorowy i... Bliskość i Harmonia Biologia,chemia ,angielski (1) Studentka UG i UM z kilkuletnim doświadczeniem i efektami w nauczaniu udziela... Aalionaa Tort urodzinowy. (6) Witam Panie. :) Mam pytranie, czy może któraś z Was zna cukiernię lub... emsis23
Opiekunka dzieci na godziny (1) Jeśli chcą Państwo wybrać się do kina, teatru na przyjęcie .... A nie macie z... Monika PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA (3) Witam , jestem 5 tyg. po operacji kręgosłupa ze stabilizacją na 4 śrubach.... zośka Joga dla dzieci i przyszlych mam (1) Zabawa z jogą dla dzieci Radosne eksperymentowanie z ciałem i umysłem,... MI-RO-RO Zabegi Gdynia ul Morska (1) Witam ! Zapraszam wszystkich na tanie zabiegi kosmetyczne w zaciszu domowym -... Monika Szukam Mamy najlepiej z Chełm-u :) (2) Witam, szukam Pani do wspólnych wypadów do parku, na plac zabaw. Mam 2... ifona betterware - sprzedawca poszukiwany (2) Poszukuję sprzedawcy produktów Betterware. Jestem zainteresowana zestawem... :))) Od Pani Anety (1) Witam serdecznie Wszystkich Rodzicow, Kochane Ciotki i Kochane Dzieciaczki.... Aneta Wspólny sposob na schudnięcie, sport...cokolwiek :) (6) Może któraś ma ochotę na jakiś sporcik wspólny? Może byc rower, robi się... Kasieńka KUPIĘ WÓZEK JEDO FYN 4DS (2) Witam, Poszukuję używanego wózka Jedo Fyn 4DS w zestawie (gondola,... Daria_982 Pilnie okulista (2) Witam. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie od ręki można dostać się do... AP przestrzegam (11) przestrzegam przed korzystaniem z usług Kącia Urody na zaspie przy... klientka papierosy (2) Witam...może któraś z Was wie gdzie w Gdyni funkcjonuje jakiś zakład który... ania dodatkowe jazdy w Gdyni (1) uczyłem sie w Gdyni ale mój instruktor nie wyjaśnił mi czego mogę się... bart dodatkowe jazdy w Gdyni (1) uczyłem się jeździć w Gdyni , mój instruktor nie wyjaśnił mi czego mogę się... bart Leg Magic może ktos chce? (9) witam odsprzedam sprzet do cwiczeń LegMagic z plyta cd.Mało go uzywałam i... iza Do Kreski:) (4) Kreseczka, maila masz. Bransoletka prawie gotowa:) Kati/Kasieńka Po co ludzie piszą na forum??? (10) Zastanawiam się....Z nudów,żeby komuś dowalić??? Czy są jeszcze osoby,które... olaolenka24