Kobo Burger

Burgery

Gdańsk, Warszawska 69

A. - ocena (2) Po 45 minutach czekania w lokalu, po prostu zrezygnowaliśmy. Nasi towarzysze... A. Karol - ocena (3) NIe polecam, surowe mięso i bez smaku. Szkoda pieniędzy, dużo lepszy jest... Karol smakosz - ocena (1) Uważam , że to jest jest jedna z naj naj.... lepszych burgerowni w mieście.... smakosz
Kryst - ocena (1) Najlepsze burgery w trojmiescie. Zawsze świeże, bułki nie są z gumy, mięso... Kryst Andrew - opinia (2) Bardzo słabe jedzenie nie polecam Andrew Wojciech - ocena (2) Burger taki sobie, frytki z batata nie do przyjęcia. Dziwne skąd takie dobre... Wojciech Konrad - opinia (1) wrażenia smakowe cud, ale trzeba jeść na miejscu Konrad Dawid - opinia (1) zdecydowanie najlepsze burgery w 3CITY! Dawid arek - opinia (1) Zawsze smacznie, świeżo a mięsko różowe. Bywałem wiele razy i nigdy nie było... arek Aga - opinia (1) Burger przepyszny. Nie jem tam często, ale zawsze jak jestem to burger trzyma... Aga Daniel - opinia (1) Najlepsze burgery w Gdańsku! Polecam! Daniel Antek - opinia (1) Jak dla mnie jeden z najlepszych burgerowni w trójmieście. Polecam !!! Antek Piotr lat 39 - opinia (1) Lokal odwiedzam wielokrotnie w ciągu ostatnich czterech lat, zawsze czysto,... Piotr lat 39 Piotr - opinia (1) Super ekstra pyszny. Zawsze tam jadam Piotr Fan - opinia (1) Najlepsze burgery, a top to prestiż. Fan Grzegorz - opinia (1) Najlepiej zrobiony Burger w Trójmieście Grzegorz Krystian - opinia (1) mniam mniam bardzo smaczne burgery frytki sper Krystian Jurek - opinia (1) ️️️Najlepszy !!! Polecam. Najlepsze burgery i steki w 3mieście Jurek Daniel - opinia (1) Najlepsze burgery w Trójmieście. Niebo w gębie. Polecam!!! Daniel Goście - opinia (1) Masakra. Mięso było paskudne same chrząstki i przerosty, bardzo niesmacze.... Goście