Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co?

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z Bojana. Zapowiadało się całkiem dobrze do czasu, kiedy żonie zaproponowali wstąpienie do wspólnoty ja zaś odmówiłem przystąpienia i płacenia narzucanych haraczy określanych, jako "daniny". Wstąpienie do wspólnoty wiązało się z podpisaniem deklaracji posłuszeństwa oraz odprowadzaniem dziesięciny, byłem świadkiem płacenia jałmużny dla kościelnego asystenta i od tego czasu wydawało mi się dziwne i podejrzane. Przechodziłem wewnętrzne rozterki, ale fakty mówiły same za siebie. Ostatecznie widziałem, co zrobili z moją żoną, która porzuciła dom i dzieci. Wyprowadziła się z domu i zamieszkała w siedzibie tej destrukcyjnej w mojej ocenie wspólnoty zrywając całkowicie kontakt z rodziną. Starałem się dotrzeć do żony, ale zagrożono mi sądem.
Chętnie poznam ludzi poszkodowanych przez tą organizację po to żeby otworzyć otwartą dyskusję i wymianę doświadczeń, czym tak naprawdę jest ta wspólnota, co o niej wiecie i co o niej myślicie i jakie macie doświadczenia związane z Koinonia Jan Chrzciciel. Prosiłbym o merytoryczną spokojną i wywarzona dyskusje z poszanowaniem słowa i zasad prywatności oraz nie używania języka nienawiści.
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 4

I pomyśleć, że już dwa lata temu zwracałem uwagę na wątek ten/tego ( jak napisać by nie wpaść w moderację ?) damsko męski z penetracją, tej sprawy. Miałem rację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co?

A gdzie się podział JAN70? niech nam coś powie w temacie nowych informacji o sobie. Może po ich przeczytaniu wystraszył się prawdy i krąży gdzieś z butelczyną na stepach kieleńsko-szemudzkich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

"czekasz spokojnie aż po ciebie przyjadą". Pytałem serio, ale jak widać nie ten adres. Już był na tym forum jeden fachowiec od podobnej identyfikacji IP. Zgodnie z jego tropem jestem dźwigowym w Stoczni Remontowej. On potrafił namierzyć lokalizację w 3 wymiarach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co za żenująca debata. My good
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około 3ciej nad ranem. Wyglądało na spadającą gwiazdę, spełniającą życzenia.
Kiedyś ze... rzucę w tego drona kamieniem.

https://misja.org.pl/en/reports/reports-2020/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wychodź z siebie. Wszystkim puszczają nerwy. Strach się bać.
http://youtu.be/6cInop64or8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jan 6/9 twietdzi : "oasoby które nigdy nie były w Kosciele mają najwiecej do powiedzenia na jego temat.
osoby które nigdy nie dały choćby 2 PLN na tacę mają najwięcej do powiedzenia o "grubej kasie" KK"
Przyznaję sobie prawo do bycia jedną z tych osób na forum która dużo pisze na temat KK, bynajmniej pozytywnie. Mam do tego prawo bo płaciłem kiedyś regularnie na budowę kościoła w mojej parafii. Pieniądze poszły w piz....d u, a dokładnie na budowę rezydencji jednego czarnego z tej parafii. Nic szczególnego, mając na uwadze tradycje tej mafii łojenia ludu, sięgające ponad 2000 lat.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to proste
przesyłasz prośbę o lokalizację (na podstawie IP) pocztą lub przy pomocy gołebia na adres
MI6 HQ
85 Albert Embankment, London SE11 5AW, United Kingdom

i czekasz spokojnie aż po ciebie przyjadą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak znaleźć lokalizację wg IP ? Proszę mnie oświecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytam to forum i nie mogę sie nadziwić
osoby które nigdy nie były w Kosciele mają najwiecej do powiedzenia na jego temat.
osoby które nigdy nie dały choćby 2 PLN na tacę mają najwięcej do powiedzenia o "grubej kasie" KK

Mateo - wykonaj minimalną pracę, znajdz JAN70, spotkaj sie z nim, porozmawiaj z jego rodziną i zobacz jak wygląda twoj idol i do czego doprowadził siebie, zone i swoją rodzinę . I wtedy zrozumiesz ze wszystko co tu wypisuje to jakaś masakryczna bzdura. Chłop po przeczytaniu prawdy o sobie chyba do dziś nie moze sie otrzeźwić.
po IP znajdziesz lokalizację.
Ja, jakby to powiedzieć jestem tylko materacem, młodszym bratem lub szwagrem jak kto woli.
Nie jestem natomiast kochankiem jak sugeruje kolejny użytkownik o niestutalonej toższamości - Mr. anomim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkiego wskazuje że to nowy kochanek byłej żony. Pierwszy etap zauroczenia, waleczny jakoś trzeba zaimponować. Tyle tylko że temat dawno temu został zamknięty. Powodzenia pistolecie ładuj ile się da.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Jan 69, Prawnik, Orka.....masz problem z tożsamością ? Po numerze IP można stwierdzić że podglądasz sąsiadów i jarasz dragi."Niech będzie mi wolno dodać że najprawdopodobniej jedzie ręczną drezyną i stąd owłosienie pomiędzy palcami u niego.LOL
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

JAN69.A Ty to kto?Suchy szwagier czy brat z domowego kościółka czarnego jądra sekciarskiej wspólnoty gdzie wszyscy o sobie wszystko wiedzą? I nie potrafią zrozumieć czym jest odmowa?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda nieststy jest taka ze Ten biedny człowiek przez wiele dręczył swoją żonę a rodzine rozłożył totalnie. Obwinia za to cały świat, kościół nie widząc ze problem leży w jego głowie i zachowaniu. Przyznasz, że warto aby to szanowne forum miało pełen obraz sytuacji zanim
zacznie dalej komentować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jan 69, Prawnik, Orka.....masz problem z tożsamością ? Po numerze IP można stwierdzić że podglądasz sąsiadów i jarasz dragi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co?

JAN70 to znowu ja, twoj młodszy brat JAN69
Zapoznałem sie z sentencją prawomocnego wyroku, na ktory sie powołujesz. Jasno wynika z niego, ze twoja zona
A) musi natychmiast wrócić do ciebie i dalej byc twoja zona oraz służącą
B) natychmiast cie przeprosić, oddać ci hołd i pokłon
C) ma ustawowy zakaz mówienia o piciu alkoholu, przemocy domowej
D) ma być generalnie twoja ścierką do wycierania butów

A ta zła kobieta mimo wyroku sądu nie chce do ciebie wrócić. No jakie złe sa te kobiety!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co?

Ale jaja!
Dorosła kobieta zostawia faceta (co zdarza sie dzisiaj dosc często) a chłop twierdzi ze porwali ją kosmici z sekty i płacze publicznie, ze była zona nie chce mieć z nim wiecej nic wspólnego.
Dla polepszenia humoru Polecam na wieczór dwa filmy
1. Jeśli żona została uprowadzona - Uwolnić Orkę
2. Jeśli żona sama odeszła w nieznanym kierunku - Gdzie jest Nemo

Jaja na maxa! Trzymaj sie człowieku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

W tej dyskusji JAN70 wysuwa bardzo poważne oskarzenia. Na ile mi wiadomo, każda grupa katolicka ma swojego opiekuna skierowanego przez lokalnego biskupa. dotyczy to wszystkich działających w kościele grup np. Oaza, Neo czy nawet lokalne kółka róźańcowe. Zanim zaczniesz oskarzać kosciół czy rózne grupy to najpierw warto skontaktować sie właśnie z takim opiekunem.
rzucasz bardzo powazne oskarzenia, działasz anionimowo wiec teoretycznie nie można sie zwrócić konkretnie do danej osoby z jakimś prawnym działaniem o naruszenie dóbr osobistych.
Chociaż analizując twoje IP moż na szybko wywnioskować, ze jesteś gdzieś z rejonów Warzenko/Kielno, jakby głębiej podrążyć to być może udałoby się zidentyfikować konkretną lokalizację czy osobę która kryje się pod pseudonimem JAN 70 (być może masz na imię Jan i masz 70 lat?, tak by wynikało z nicka)
Na twoim miejscu w pierwszej kolejności skontaktowałbym się z opiekunem kościelnym a dopiero potem rzucał poważe oskarzenia czy wyzywał kogokolwiek do sekciarzy czy złodziei cudzych żon :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ta wypowiedz jest bełkotliwa. Czy mógłbyś ponowić wpis i sprecyzować swoje myśli w sposob zrozumiały dla forumowiczów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgodnie z aktualnymi statystykami w Polsce rozwodzi sie ok 35-40% małżeństw. Te dane sa katastofalne. Przyczyny rozpadu małżeństwa to najczęściej wieloletnie zaniedbania w rozwoju i pielęgnowaniu związku okreslane szerokim stwierdzeniem - niezgodność charakterów.
Inne przyczyny to przemoc w rodzinie, alkohol, zdrada itp . Znacie z żoną zapewne doskonale przyczynę rozpadu Waszego małżeństwa, pytanie tylko czy forum publiczne jest dobrym miejscem na takie dyskusje.
Bycie członkiem koscioła czy to katolickiego czy protesanckiego nie wydaje sie racjonalną przyczyną rozpadu rozwiązku, bądzmy szczerzy
Napewno jest jakiś inny, powazny, długofalowy powód .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (4 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...