Marcin - opinia (1) W zestawieniu cena & ilość atrakcji są bezkonkurencyjni! Do tego piękne... Marcin Marian - opinia (1) Świetnie poprowadzone, ciekawe zajęcia dla dzieci w otoczeniu natury Marian Natalia - opinia (1) Jak dla mnie najlepszy Park Linowy w całej Polsce, polecam każdemu z całego... Natalia
Adrian Wietek - opinia (1) Emocje nie z tej ziemi Adrian Wietek Legionista - opinia (1) Urodzinki zrealizowane super. Ciekawe programy do wyboru i świetna kadra... Legionista Adam - opinia (1) super podejscie do dzieci i klienta Adam WuSzu - opinia (1) Profesjonalnie a przy tym wesoło i ciekawie!nDzieci zachwycone. WuSzu Turysta - opinia (1) Beznadziejne prymitywne zabawy wbrew zasadom bezpieczeństwa i ze szkodą dla... Turysta Irmina - opinia (1) Ogromna przyjemność z jazdy off Rossem. Instruktor oaza spokoju i... Irmina Zgubiono telefon HTC (3) Wiem, ze to nie jest odpowiednie miejsce, ale gdyby ktoś przypadkiem znalazł... Caroca wieczor panienski bez szpilek (1) Szukałyśmy alternatywy dla klubów i pubów- temu padło na Kolibki. Dobry... kasia Uwaga na obsługę (1) Witam, wybraliśmy się razem z moja dziewczyną do Parku Linowego, a także na... Mati Dziękujemy za świetnie zorganizowaną imprezę integracyjną (1) Od kilku lat organizujemy różne imprezy integracyjne w Adventure Park Kolibki... Krzysiek [GR3miasto] jan - opinia (4) Chciałbym przestrzec wszystkich, którzy zechcą "bawić się" w tym parku.... jan Piknik (1) Właśnie wróciliśmy do domu po wybornym pikniku Femax:) Było niesamowicie,... Rafał O. Impreza Integracyjna - super pomysł ! (1) Polecam naprawdę wszystkim ! wspaniałe miejsce do wspólnej integracji . można... Ewa Pełen czad!!! (1) Veni,vidi,vici! Byłem,skakałem,śmigałem na linach i quadach. POLECAM!Co za... mangod Świetna zabawa (1) Odwiedziliśmy Kolibki całą rodziną. Dziewczynki świetnie się bawiły, a my-... Anna