Korekta powiek

Mam pytanko czy macie godnego polecenia dr który wykonuje korekcję powiek?? Chodzi mi o górną powiekę.

Pytam poważnie, nie jest to wkręt tylko estetyczny tylko chodzi też o komfort pola widzenia. Opadające powieki mam od dziecka, ale z wiekiem zaczyna mi to przeszkadzać.

Znalałam tylko jeden wątek ale ludzie wypisywali tam bzdury.

Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Ile wolnego z pracy na to potrzeba:>?? Jak rekowalenscencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Korekta powiek

Mogę polecić dr Elżbietę Klein. Przyjmuje w Proderm w Gdyni. Najlepiej umówić się na wizytę i dowiedzieć się wszystkiego na miejscu. Miałam podobny problem jak Ty, a teraz jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Korekta powiek

Dzięki za namiary.
A możesz mi powiedzieć ile czasu powieki dochodziły do siebie?
Nie bolały i wyglądały natruralnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Korekta powiek

Przez tydzień po zabiegu nie pokazywałam się ludziom na oczy. Nie wyglądało to może jakoś drastycznie, ale cała okolica pod oczami była sina, jakby ktoś mnie pobił:) W tym czasie nawet po domu chodziłam w ciemnych okularach.
Po zdjęciu szwów, tj ok. 10 dnia można było nałożyć korektor na sińce i pomalować oko i iść między ludzi:)
Co do bólu, to jest to jednak operacja związana z nacięciem tkanki, więc trudno nic nie odczuwać.
Jednak nastawiłam się do niej bardzo pozytywnie i nie odczuwałam jakiegoś drastycznego dyskomfortu. Najgorzej było w nocy, bo przez pierwsze dni trzeba spać na plecach, a lubię na brzuchu i miałam problem:)
Sam zabieg trwa około 2 godzin, w znieczuleniu miejscowym, przeprowadzany jest w gabinecie na miejscu. Po zabiegu najlepiej wrócić do domu taksówką.
Muszę Ci powiedzieć, że długo zwlekałam z podjęciem decyzji o operacji i z perspektywy czasu żałuję, że podeszłam do niej tak późno. Twarz od razu nabrała pogodnego wyrazu, a wcześniej wyglądałam albo na smutną, albo na złą:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tobie już pewnie nie, ale może komuś innemu się przyda. Jest w Gdyni dobra klinika, która zajmuje się takimi rzeczami. Derm-Estetyka. Klinika jest na ul. Stefana Batorego 7/35. Mają świetnych specjalistów na miejscu i faktycznie podchodzą do tematu profesjonalnie. Bliższe info tutaj https://derm-estetyka.pl/plastyka-powiek-lifting-powiek-101.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej dziewczyny, doradźcie sprawdzonego lekarza, chururga, z którego z własnego doświadczenia jesteście zadowolone. Nie mam pojęcia gdzie się udać na wycięcie nadmiaru skóry górnej powieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

K2 medical świetny lekarz Łukasz Banasiak, wojewodzki konsultant chirurgii plastycznej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...