Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Witam wszystkich,

Ostatnio lubię oglądać Kosmikę TV, wróżbitę Macieja i innych, nawet próbowałam zadzwonić, próbowałam kilka razy, dzień później znów kilka razy i w żaden sposób nie mogę się dodzwonić. Jak to jest, że ludzie którzy się tam dodzwaniają mówią że udaje się za pierwszym, drugim razem, a mnie nie udało się wcale pomimo usilnych prób, pomimo że dzwoniłam w różnych momentach, i w trakcie porady i w innych momentach? Czy to oglądacie? Może jest ktoś kto się dodzwonił i potwierdzi, że faktycznie można dodzwonić się łatwo.
Nie chce żeby zaraz stworzyła się dyskusja na temat czy wierzyć we wróżby czy nie, czy sie sprawdza czy nie, czy głupota korzystać czy nie...
Co o tym myślicie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 51

Nie jest to wróżka ale polecam bo wiele odpowiedzi można dzięki analizie snów uzyskać https://magazynkobiet.pl/category/sennik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Jak z zagranicy dodzwonić się do w rozbity Macieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Nie wiem może to jakaś ustawka? a nei wiesz czasem Czy ci pieniędz\y nei zjada jak dzownisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Ja dodzwonilam sie za pierwszym razem przedwczoraj /o dziwo/ do eaty jeske
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

Najlepsze są te ich odległe daty jakiś wygranych :)

Ale co prawda to ciężko się oderwać od tych ich głupot :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Jawne złodziejstwo i nabijanie kasy organizatorom poprzez częste dzwonienie gdzie się słyszy głos konsultantki która proponuje Ci doradców .Ludzie nie dajcie się nabijać w butelkę bo po 10 razy możecie dzwonić i się nie dodzwonicie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

i koniecznie zadbajcie o zasięg bo odziwo co ktores polaczenie przerywa na wizji, czy to przypadek?

oni tam wszyscy przeszli dobre szkolenie jakie miec wymowki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Oto krotki przeglad farsy zwanej kosmika tv

A Pani za którym razem się dodzwoniła? Za pierwszym! No widzicie jaka łatwość dodzwonienia sie, wiec dzwoncie juz teraz!

Lubie jak program jest dynamiczny i dzwonicie, wiem ze jest pozna pora ale wlasnie teraz jest najwieksza łatwość kontaktu ze mną

Dawid
Dobrze słoneczko juz patrzę
dobrze serduszko

Agga Soyala
Widzę wiecej
O Jezu ale co tu się u Pani dzieje?!

inni:

U lala, mhhy Dobrze ze Pani do mnie zadzwoniła
Pani wie o czym ja mowie?

i na koniec skoro jest taka latwosc dodzwonienia a koszt polaczenia wynosi przez cały czas 3,92zł to w takim razie dlaczego kaza dzwonic ponownie a nie stosuja zasady jak w call center ze czekasz na swoja kolejke, juz w tym momencie widac ze to oszustwo, tylko najgorsze jest to ze tam dzwonia w wiekszosci biedni, starsi ludzie szukajacy pomocy a sa ograbieni z kasy i złudzen na poprawe swej sytuacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Dla mnie to jedna wielka ściema i wole tego nie oglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

Wróż Dawid to jest gość, śmiechu warte. Dzwoni babka,a on jej mówi,że dnia 14 kwietnia o godz 13.47 będzie miała dużą wygraną ok 60 tys złotych. Niezły pic na wodę. Czasem sam sobie zaprzecza , i te sztuczne uśmiechy,te przymrużone oczki. Fasa. Ale baki nabierają się na te jego pieszczotliwe słówka..."tak,tak słoneczko,zaraz zobaczymy co tam się dzieje". A poza tym u nich zawsze wszystko będzie super,hiper. Żadnych złych wieści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

Witam wszystkich.Ja dodzwoniłam się wczoraj.nie zamiarowalam tego wcześniej poprostu impuls.po pierwszym nieudanym tel powiedziałam sobie ok do trzech razy więcej nie poświęce niż 12zł wkońcu trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie. Dodzwoniłam się za trzecim razem z ogromnym zaskoczeniem.ale zaskoczenie było tym większe kiedy usłyszałam odpowiedź która częściowo mówiła już o tym co było i jest zresztą bardzo trafnie oraz zapowiadała dla mnie rozwiązanie którego się nie spodziewałam.zresztą myślę korzystne jednak sądziłam ze odpowiedź na przyszłość w danej sprawie będzie brzmiała inaczej. W pytaniu nie wprowadzała było ogólnikowe typu co z praca miłością .zastanawiające jest dla mnie podanie mi szczegolow które mają miejsce które się dzieją teraz w moim życiu .naprawdę szczegolow.ta chwilowa popada choć zupełnie spontaniczna pozwoliła mi spojrzeć na moje pytania z innej strony.to również jest bardzo ważne. Nasze nastawienie ma ogromny wpływ na to czy karty powiedzą prawdę.jeśli już sięgamy po tel by zadzwonić musimy pamiętać ze za kartami kryje się pewną sila która udziela tych odpowiedzi.jeśli chcemy zakupić lub nie wierzymy od początku ze ma to sens karty zakpia z nas. Tak to działa. Witam wszystkich.Ja dodzwoniłam się wczoraj.nie zamiarowalam tego wcześniej poprostu impuls.po pierwszym nieudanym tel powiedziałam sobie ok do trzech razy więcej nie poświęce niż 12zł wkońcu trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie. Dodzwoniłam się za trzecim razem z ogromnym zaskoczeniem.ale zaskoczenie było tym większe kiedy usłyszałam odpowiedź która częściowo mówiła już o tym co było i jest zresztą bardzo trafnie oraz zapowiadała dla mnie rozwiązanie którego się nie spodziewałam.zresztą myślę korzystne jednak sądziłam ze odpowiedź na przyszłość w danej sprawie będzie brzmiała inaczej. W pytaniu nie wprowadzała było ogólnikowe typu co z praca miłością .zastanawiające jest dla mnie podanie mi szczegolow które mają miejsce które się dzieją teraz w moim życiu .naprawdę szczegolow.ta chwilowa popada choć zupełnie spontaniczna pozwoliła mi spojrzeć na moje pytania z innej strony.to również jest bardzo ważne. Nasze nastawienie ma ogromny wpływ na to czy karty powiedzą prawdę.jeśli już sięgamy po tel by zadzwonić musimy pamiętać ze za kartami kryje się pewną sila która udziela tych odpowiedzi.jeśli chcemy zakupić lub nie wierzymy od początku ze ma to sens karty zakpia z nas. Tak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Witam wszystkich.Ja dodzwoniłam się wczoraj.nie zamiarowalam tego wcześniej poprostu impuls.po pierwszym nieudanym tel powiedziałam sobie ok do trzech razy więcej nie poświęce niż 12zł wkońcu trzeba mieć trochę zdrowego rozsądku w tym szaleństwie. Dodzwoniłam się za trzecim razem z ogromnym zaskoczeniem.ale zaskoczenie było tym większe kiedy usłyszałam odpowiedź która częściowo mówiła już o tym co było i jest zresztą bardzo trafnie oraz zapowiadała dla mnie rozwiązanie którego się nie spodziewałam.zresztą myślę korzystne jednak sądziłam ze odpowiedź na przyszłość w danej sprawie będzie brzmiała inaczej. W pytaniu nie wprowadzała było ogólnikowe typu co z praca miłością .zastanawiające jest dla mnie podanie mi szczegolow które mają miejsce które się dzieją teraz w moim życiu .naprawdę szczegolow.ta chwilowa popada choć zupełnie spontaniczna pozwoliła mi spojrzeć na moje pytania z innej strony.to również jest bardzo ważne. Nasze nastawienie ma ogromny wpływ na to czy karty powiedzą prawdę.jeśli już sięgamy po tel by zadzwonić musimy pamiętać ze za kartami kryje się pewną sila która udziela tych odpowiedzi.jeśli chcemy zakupić lub nie wierzymy od początku ze ma to sens karty zakpia z nas. Tak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

nie masz szans się dodzwonić- ściema, by im nabijać kasę przez kolejną próbę połączenia. Nawet nie próbuj- bo stracisz kasę i tak nici z połączenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

i to jest też podejrzane... nawet z Mody na sukces ciągnącej się jak flaki z olejem można zrezygnować... a to wróżbitów coś nas przykleja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Karty prawde powiedza tylko trzeba odpowiednio do nich sie nastawic .. Niektórzy naburmuszeni życiowymi troskami udaja sie po porade a co ich jeszcze dobrego spotka.. No pytanie wporzadku tylko zle nastawienie i brak koncentracji co do pytania.. A pozniej czepiaja sie ze karty lub wrozka wstawiaja kity i naciagaja ... Jakie nastawienie taka odpowiedz ..my przekazujemy energie jakiea pragnienie dowiedzenia sie czegos.. W tedy to ma sens .. Tak jak to mialo miejsxe z Twoja żona.. Pozdrawiam Ilona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

Najlepsze jest to , że to tak wciaga, że ciezko przełączyc na inny kanał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Ludzie są podstawieni i wtedy dzwonią i mówią, że dodzwonili się za pierwszym razem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Wieśniak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

wedlug mnie jesli tak chca ludziom pomagac to nie po winni tak naciagac na rozmowy, calkie juz paranoja jakas jest jak nawet przez pare mi wrozka nic nie robi a ludzie nie moga sie polaczyc ,lepiej juz zamowic rozmowe w ich portalu kosmica.pl to jest pewnosc ze ktos odzwonii,sam tak czasem robie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

pewnie pan pani znajomi pana M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dobry adwokat od prawa rodzinnego (12 odpowiedzi)

nie chodzi o rozwód, a raczej dobro dzieci w rodzinie...sprawa bardzo pilna...i bardzo skomplikowana

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...