Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Witam wszystkich,

Ostatnio lubię oglądać Kosmikę TV, wróżbitę Macieja i innych, nawet próbowałam zadzwonić, próbowałam kilka razy, dzień później znów kilka razy i w żaden sposób nie mogę się dodzwonić. Jak to jest, że ludzie którzy się tam dodzwaniają mówią że udaje się za pierwszym, drugim razem, a mnie nie udało się wcale pomimo usilnych prób, pomimo że dzwoniłam w różnych momentach, i w trakcie porady i w innych momentach? Czy to oglądacie? Może jest ktoś kto się dodzwonił i potwierdzi, że faktycznie można dodzwonić się łatwo.
Nie chce żeby zaraz stworzyła się dyskusja na temat czy wierzyć we wróżby czy nie, czy sie sprawdza czy nie, czy głupota korzystać czy nie...
Co o tym myślicie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 51

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

witam ja kiedyś dzwoniłam do kosmiki tv ale tylko raz udało mi się połączyć za pierwszym razem potem próbowałam ,ale bez skutku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

"Mam nadzieję że Pani wie co ja mam na myśli"
"Też tak myślałęm"
Najczęstsze słowa Pana "Macieja".
Bzduuuura a nie wróżbita. Taka prawda.
Robi show i tyle....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Ja dodzwonilam się tylko na poradę anonimową ale np. do Pani Doroty Haładyn nawet tam mi sie nie udaje chociaż siedziala i byla wolna. Nie wiem o co chodzi ale chyba jak zwykle o pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

jajaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Ja dzisiaj dzwoniłam pięć razy w różnych momentach podczas wróżb ale także kiedy oczekiwali na telefony i mimo to nie uda lo sie połączyć.Proponowano mi bez przerwy ponowne połaczenie z doradcą.Straciłam 20,00 zł.Uwazam to za totalne oszustwo.Nabijanie nas w butelkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

To normalne wyłudzanie pieniędzy,które również powinno być karane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

ja dzwoniłam 22razy i nic z tego połączenia z wróżką nie otrzymałama a kase kosmica z skasowała juz nie dzwonie bo to banda oszustów na których nie mysle robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

przedwczoraj ogladalam z mezem i lalismy ze smiechu. Wrozka pyta sie cos babci, ktora zadzwonila z pytaniem o zdrowie wnuczki. Mowi do babci "wnuczka nie miala robionej tomografii glowy, niech zrobi". Babcia mowi, ze wlasnie miala robiona", a wrozka "no wlasnie, widzi pani" heheh wiec odpowiedz na kazde pytanie przekrecona wg wlasneo uznania. A wroz Maciej to w ogole petarda. Uwielbiam go i "dziekuje za uznanie" Ta Kosmika to super sprawa. Polecam kazdemu. Ostatnio tez byl jakis wroz co wahadelkiem zapierniczal przez minute czy dwie, karty rozkladal i rzucal ogolnikowe jedno zdanie. Swietny facet. Przecieralismy oczy ze zdumienia. Szkoda ze to takie drogie, bo sama bym dla beki zadzwonila:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

hej! Ja mysle osobiscie ze lepiej nawet nie probowac sie dodzwonic, bo to przeciez ogromna strata kasy. Nie zal Ci tej kasy za telefon? jasne niby smiesznie i fajna zabawa, ale to robienie ludzi w konia, wykozystujac ich poczucie duchowego zagubienia i niewiary we wlasna sile, ktore sa naturalna odpowiedzia na czasy w ktorych zyjemy.
poydrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

90% Ludzi co tam dzwonia to stare babki ze stara jeszcze spora emeryturka. To resztki ciemnogrodzia. To ze filtruja numery to pewne wpuszczaja ludzi co zdzwonia pierwszy raz a jak sie zdazy ze ktos mowi o trudnosci w dodzwonieniu to pewnie z innego numeru dzwonil bo potem jest "ale dzisiaj za pierwszym". Noi jakisz to zbieg ze zawsze jak sie program konczy robia licznik kilku minutowy i ktos sie dodzwania w ostatnich sekundach ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

Z klanu to był Maciuś ... Ale w sumie może i jest jakaś podoblizna ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Pic na wodę, foto montaż ... :P

Ja tam nie wierzę w takie pierdoły ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Opowiem Wam z mojego doswiadczenia jak wroze sobie moje samopoczucie.

Umawiam sie zwykle z bardzo mila Pania u mnie w miescie przez tel. na konkretny dzien i godzine.
Udaje sie do wskazany lokal i przyjmuje mnie z usmiechem przyjemna buzka.
Rozbieram sie i klade na bardzo wygodnym lozku, po czym sliczna Pani w stroju toplez robi mi przez 45 min baaaaaaaaardzo odprezajacy masaz erotyczny calego ciala. Pozniej zawsze mam ochote pomasowac jej sliczne cialko i podotykac we wszystkich miejscach.
Na sam koniec jak zwykle, jej wspaniale usta doprowadzaja mnie do szczytowania a moim nasieniem oblewam jej cala twarz :).
I jako zawodowy tlumasz rozlanego nasienia na jej twarzy zawsze odczytuje ten sam przekaz.......

Wiecie jaki ?!?...

Że będe dziś się czuł przez cały dzień zarąbiście zrelaksowany.

I wiecie co ?!?...

Zawsze sie sprawdza !!! i to za jedyne 120 zl :)))
Jestem juz uzalezniony od tych wspanialych wrozb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

głupoty piszesz za kazdym razem płacisz po 3.92.zł chociaz nie połączyli cię z wrózką kosmica włącza poczte głosową i proponuje doradcow duchowych i mówi spróbuj ponownie i kasuje równo usługi nie było bo z wróżką nie połaczyli a forse zabrali wiem ile mi zabrali z komórki i jaki przyszedł rachunek za tel.stacjonarny Wiecej do kosmicy nie dzwonie bo na oszustow nie bede robic,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

.Faktycznie pobierają za każde połączenie z Kosmiką i również za te niezrealizowane (z każdego rodzaju telefonu).Wystarczy połączenie z pocztą głosową i płaciszisz przekonałam się jak przyszedł rachunek za tel.stacjonarny i 25zł miałam na komórce i wszystko mi zabrala kosmica zostały tylko gr.a połączen z wróżką nie było.juz nie dzwonie do Oszustów z Kosmicy TV
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

-> Proszę dzwonić w trakcie porady
-> zostały TYLKO 52min. do konca programu
-> a no właśnie
-> ja sądzę, że pani doskonale wie o czym mówię
;)
Swoją droga, a wiecie, że przekaz rozmowa telefoniczna a to co widać i słychać na wizji ma 15 sekund opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

ja znam dobrą wróżkę z Gdyni. Odpowiada nawet na maile:
numerologia@szeptem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Dokładnie tak jest jak piszesz ,ten palant z tv to stary naciągacz i cwaniak,nabijajcie mu dalej kabze,a on bedzie mówił jak do niego pięknie dzwonicie buachacha.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

i co poprawiło jej sie cos w zyciu napisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

jeszcze jedno, nawet jeśli ktos nie wierzy i zadzwoni dla draki, a później okazuje się, że jednak tak jest jak wróżka mówi , to potem bardzo łatwo wpaśc w nałóg i dzwonic częsciej niż potrzeba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

problem z dzieckiem sąsiadów (456 odpowiedzi)

Witam,2,5 letnie dziecko sąsiadów bardzo często biega po mieszkaniu krzyczy w późnych godzinach...

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (23 odpowiedzi)

Tak w temacie możecie kogoś polecić?