Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Witam wszystkich,

Ostatnio lubię oglądać Kosmikę TV, wróżbitę Macieja i innych, nawet próbowałam zadzwonić, próbowałam kilka razy, dzień później znów kilka razy i w żaden sposób nie mogę się dodzwonić. Jak to jest, że ludzie którzy się tam dodzwaniają mówią że udaje się za pierwszym, drugim razem, a mnie nie udało się wcale pomimo usilnych prób, pomimo że dzwoniłam w różnych momentach, i w trakcie porady i w innych momentach? Czy to oglądacie? Może jest ktoś kto się dodzwonił i potwierdzi, że faktycznie można dodzwonić się łatwo.
Nie chce żeby zaraz stworzyła się dyskusja na temat czy wierzyć we wróżby czy nie, czy sie sprawdza czy nie, czy głupota korzystać czy nie...
Co o tym myślicie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 51

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

15 sekund opóźnienia wynika z faktu, że fala dzwiękowa musi do Was dotrzec. I co już jest na żywo puszczone w eter, nie można tego zatrzymac. A telewizja zarabia na tych , co próbują się dodzwonic , a nie na tych co sie dodzwonili. Cena jest za połączenie z Kosmiką.tv, a nie za połączenie z wróżką - więc nikt nikogo nie oszukuje. Jeśli ktos chce zasięgnąc porady - można dzwonic bezpośrednio do wróżki - nr tel. są na stronie internetowej . Na http://www.viversum.pl naprawdę oddzwaniają gratis za pierwszym razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: I love my facebook account

Wpłacajcie tylko po 10 zł na moje konto i zaraz wywróżę co tylko chcecie...

A wróżbita Maciek... - to chyba ten z Klanu....

:p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: I love my facebook account

Ja wam wszystkim moge powróżyć.. :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: I love my facebook account

Też próbowałam, kontaktowałam się z księdzem Bogusławem Jaworowskim . Myślę, że trafiłam na bratnią duszę, dzięki za wsparcie - to też pomaga, im wiecej pozytywnuch energii tym lepiej.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

spróbuj egzorcyzmów - i nie piszę tego w formie żartu. To są sprawy z których nigdy nie żartuję. Gdybyś się zdecydowała, przekieruję Cię gdzie trzeba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: I love my facebook account

Wiem, o czym myślisz ale ze złem to ja już walczę kilkanaście lat, codziennie się modlę. Czasami mam słabsze momenty i sięgam po inne źródła pomocy. Wierzę, że kiedyś wygram ale jak długo jeszcze.
Tylko, że oprócz mnie cierpi też najbliższa osoba. Może masz jakieś sposoby bo medycyna nie dała rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

dlaczego myslisz ze to kit i sciema sa ludzie mniej i bardziej wrazliwi tam dzwonia ludzie ktorym te wrozby sie sprawdzily i dziekuja za pomoc nie rozumiem czemu kazdy tak ich atakuje ja bardzo lubie ogladac ten program wcale nie musze dzwonic po porade
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: I love my facebook account

nie otwieraj się na wróżby, bo zaprosisz złego do siebie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: I love my facebook account

Oni zaprzeczają sami sobie, „jesteśmy po to, aby, wam pomóc”. Jest to wielkie oszustwo, po prostu biznes na ludzkiej naiwności. Najgorsze jest to, że pomocy potrzebują przeważnie ludzie mało zamożni bo Ci, którzy mają kasę idą do specjalisty albo do wróżki osobiście a za to się płaci duże pieniądze bo przecież jedna wizyta na nic się nie zda. Od pięciu miesięcy próbowałam dodzwonić się do Pani Doroty Haładyn – chciałam nie wróżby, lecz porady bo ponoć ma dar jasnowidzenia., straciłam dużo kasy. Mało tego, napisałam do niej pod wskazany adres, odesłano mi list z powrotem. Próbowałam na Facebooku – bez echa, nawiązałam osobisty kontakt z panią z Kosmica Polska, odpowiedziała mi dzwonić i Pani Dorota oddzwoni. Jak wybrałam numer otrzymałam komunikat, że mam sobie wybrać innego doradcę. Jak to się mówi „tonący chwyta się brzytwy”, dzwonią do nich ludzie niejednokrotnie znajdujący się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i najgorsze jest to, że na takich osobach zarabiają kupę kasy za nie zrealizowane połączenia. To jest po prostu nieludzkie. A czy w to wierzyć? Kiedyś nie wierzyłam, teraz z przymrużeniem oka ale kiedyś byłam z kolegą osobiście u człowieka, który miał dar jasnowidzenia i patrząc na fotografię starego kościółka, wskazał w którym miejscu jest woda a była ona tam bardzo potrzebna a nikt do tej pory nie mógł znaleźć tego źródełka. Pamiętamy z historii, że królowie mieli swoich wróżbitów, którzy bywali ich prawą ręką. Na pewno z darem wróżenia czy jasnowidzenia, jest takich ludzi niewiele . A co do Macieja, to dodzwoniłam się chyba za drugim razem i powiedział prawdę, w tej samej sprawie dzwoniłam do Agi – absolutnie nic się nie sprawdziło, myślę, że ona coś widzi ale nie potrzebnie dodaje dużo od siebie i robi się bzdura. Pozdrawiam wszystkich, życzę aby każdemu z nas życie tak się układało żeby nie trzeba było szukać Pani Doroty czy jej podobnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Zgadzam sie z ta opinia ja tez dzwonilam juz kilka razy i nic ,mysle ze najpierw trzeba nabic kase jak wszedzie , a ci co sie dodzwaniaja to poprostu maja farta pewnie i kiedys trafi na mnie ,ale to nie o to chdzi najgorzej mnie denerwuje jak p. Maciej siedzi i pokazuje na zegarek ze czas leci ,a nikt nie dzwoni jakto nikt ja ale ja niemam szczescia ponownie.A czas delej leci i dziwnym trafem po kilku minutach ktos dodzwania sie za pierwszym razem .Juz nie komentuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

czy z litwy mozna sie do was dodzwonic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Zgadzam się z tobą, ja straciłam 100zł.i się nie dodzwoniłam,a tak bardzo chciałam porozmawiać z panią Dorotą.To jest wyłudzanie pieniędzy,a szkoda????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Dodzwonic się nie można za nic dzwoniłam 22razy z tel.stacjonarnego i 10 razy z komórki Kosmica włączy automatyczna sekretake i nic z tego nie łączy z wróżką a za rozmowy kasuje już nie dzwonie na darmozjadów ne będę robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Też nie mogłam się dodzwonic choć Maciej czekał ,nikt w tym czasie nie dzwonił. Nie wiem jak inni sie dodzwonią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I love my facebook account

Nice post o GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Informacje, Rozrywka, Imprezy, Kino, Noclegi, Hotele, Mapa, Zabytki, Trojmiasto, Przewodnik - Portal Regionalny Trójmiasto. Jestem pod wrazeniem czasu i wysilku wlozyli w pismie tej historii. Dam Ci link na moim blogu spolecznych mediow . Wszystkiego najlepszego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżka Dorota Haładyn.

Wróżka zasłynęła w Nowej Soli z tego że wyszło na jaw że drukuwała horoskopy w
tygodniku Krąg przedrukowywane z innej gazety- plagiat. Ruszczowi to nie
przeszkadzało i płacił jej pieniążki. Tak jak to że wykonywał posłusznie
zalecenia kolesi z SLD umacniając władzę ludową w Nowej Soli. Kowboj i wróżka
od siedmiu boleści- kurza stopa GOSC Nowosolanin
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

dzwoniłam kilka razy i nic, mój mąż zadzwonił raz i bingo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Ja też niestety straciłam forsę kilka razy po 3-5 razy dzwoniłam A może się uda? NIGDY !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Sciema !! Moj tesc zapytal co z jego zdrowiem. Odpowiedz brzmiala musi pan isc do lekarza bo ma pan chora sledzione.
A fakty sa takie ze moj tesc jako dziecko mial wypadek i nie ma wogole sledziony bo mu usuneli po wypadku.
Powodzenia w dzwonieniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doceniam wszystkie ciezkiej pracy webmastera forum.trojmiasto.pl

Moge szczerze powiedziec, ze nigdy nie przeczytalem tak wiele przydatnych informacji na temat GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT - Informacje, Rozrywka, Imprezy, Kino, Noclegi, Hotele, Mapa, Zabytki, Trojmiasto, Przewodnik - Portal Regionalny Trójmiasto. Pragne wyrazic moja wdziecznosc dla webmastera forum.trojmiasto.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (403 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Czy warto studiować kierunek "dietetyka"??? (6 odpowiedzi)

Witam, Czy warto studiować kierunek DIETETYKA ??? Jeśli tak,to gdzie (na jakich uczelniach...

jak schudnąć... :( (188 odpowiedzi)

Dziewczyny poradzcie cos bo juz nie mam sily... Byłam ostatnio na tym całym Dukanie ale nic waga...