Brygida - opinia (1) Super miejsce, miła obsługa i dobra kawa. Czego chcieć więcej? Brygida Monika - opinia (2) No nie stety nie polecam, obsługa nie miła, koty wazniejsze od gosci. Byłam z... Monika Katarzyna Skrodzka - opinia (1) Bardzo przemiła obsługa miła atmosfera Katarzyna Skrodzka
Marta - opinia (1) Ciekawa koncepcja na kawiarnie, kawa i herbata bardzo smaczne, ciasto... Marta Moja ukochana ,,knajpka,, (1) Bardzo sie ciesze ,ze moge odwiedzac to miejsce.Ilez kotow odnalazło... Dancia Coś specjalnego (1) Koty uwielbiam, dlatego chętnie przebywam w ich towarzystwie. W Kociej... Anty-Ania Polecam!!! (1) Obsługa bardzo sympatyczna! Panie zadowolone, gdy ktoś wchodzi, by coś... Anty-Olka Polecam z całego serca (1) Kotka Cafe to miejsce, na myśl którego się uśmiecham i do którego wracam z... Ela Gorąco polecam (1) Kotka cafe to najlepsza kawiarnia w Trójmieście. A w dodatku są tam koty.... kwr nie polecam!!! (1) bardzo niesympatyczna obsługa! panie obrażone, że w ogóle ktoś wchodzi i śmie... Olka nic specjalnego (1) Koty uwielbiam, dlatego chętnie przebywam w ich towarzystwie. W Kociej... Ania Podwieczorek z kotami (1) Doskonała obsługa, pyszne ciasto i kawa i oczywiście przyjemność obcowania z... Ania Polecam (2) Byłem dzisiaj z narzeczoną pierwszy raz i nie mamy nic do zarzucenia:-)... Patryk Bardzo przyjemne miejsce (2) Najlepszym punktem tej kawiarni są oczywiście koty, bardzo zadbane i... Kasia Bardziej Kotka niż kawiarnia :) Generalnie ok ale są mankamenty (2) Smaczne napoje, cudowne kociaki. Mam jedynie uwagi co do wystroju wnętrza i... Monika Świetnie! (2) Absolutnie fantastycznie. Cudowna atmosfera, genialny wystrój, przepyszna... Gayka Niestety drogo i niewygodnie (2) Uwielbiam koty i z tego powodu bardzo ucieszyłam się na tę kawiarnię.... Oliwianka Przyjazna kawiarnia w Oliwie (2) Pyszna kawa, wyśmienita Pavlova,dobra szarlotka na ciepło,piękna koteczka... Oliwianka Pod wrażeniem (3) Kawiarnia bardzo przyjemna. Usytuowana przy głównej ulicy. W środku kociaki,... blume Warto :-) (2) W kawiarni byliśmy dziś. Zamówione "kici love" (latte z karmelem), latte,... Jola