Kralech

Opony - sprzedaż Wulkanizacja Felgi

Gdańsk, Franciszka Schuberta 94

Jonas - opinia (1) Wczoraj byłem.Wszystko super! Szef sprawdzi za free jeszcze inne... Jonas Karol - opinia (2) zle wywazyli kola do tego gburowaci pracownicy omijać! Karol Słabo (2) Brak kultury, drogo i profesjonalizm z lat 60tych... Były klient
Wymiana opon od kilku lat (1) Od kilku lat korzystam i jestem zadowolony, wymiany przeprowadzane sprawnie i... Dawid Odradzam (2) Ogolnie nie polecam , cenowo drogo w porownaniu do innych serwisow a i... Pawel NIE POLECAM (2) Bylam w warsztacie wymienic opony na letnie. Cena kosmiczna - 120 zł, ale... Joanna Tarcze hamulcowe (2) Założono mi tarcze na nieoczyszczone piasty - mimo że uczulałem przy... Tomasz Geometria kół (1) Geometria kół na najwyższym poziomie - 2 stanowiska, szybka obsługa,... Bartek UWAGA ! (1) W lipcu kupiłam w Kralech 2 używane opony - zapewniano mnie, że są w bardzo... M80 Brak profesjonalizmu (2) Ceny nieporównywalnie wysokie, obsługa szuka "dziury w całym", brak... bb Nie warto, wysokie ceny, szukanie okazji do wyciagnięcia pieniędzy (1) Obsługa "niby sie zna", ale wypuszczanie klienta po naprawie koła w którym... SD warto (1) Sprzęt do ustawienia zbieżności robi wrażenie. Fachowa obsługa, ceny podobne... czarek polecam!! (3) świetna i miła obsługa.. wysoka jakość wykonywanych usług.. wiola mak - opinia (1) Korzystam z ich uslug od kilku lat. Bardzo fachowa obsluga, tylko ceny... mak Fachowcy (1) byłam tam dwukrotnie - w sprawie ustawiania zbieżności i zmiany opon. Obsługa... asia Fachowo w relacji do konkurencji (1) Serwis ceni się ale robią dobrze. Warto zapłacić trochę wiecej i mieć pewność... Chris W zakresie - przekładka opon (1) Trafiłem z polecenia i również polecam. sWx