Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Temat dostępny też na forum: Chełm
Kochane gdzie chodzicie na kriolipolize ? Chcialam sie w listopadzie gdzies wybrac taki prezent obiecał mi mój ukochany mężuś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

A coś takiego jest w Gdansku? Czytam sobie i efekty na zdjęciach dość fajne.Ciekawa jestem jak się ma rzeczywistość do zdjęć w sieci. Jak na razie chodzę na karboksyterapię. Trochę mniej przyjemny zabieg ale efekty bardzo fajne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

czy to boli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Nie tak bardzo jak sie spodziewałam. Masz tam znieczulenie tak wiec zabieg wyglada na filmach gorzej , ale tak naprawdę to nie jest taki straszny. O tutaj możesz sobie obejrzeć jak to wyglada: https://www.youtube.com/watch?v=AAXdWJqIcZQ&list=PLpgUcJfNq8psmO82OKRCQSKcrEobVb1RX&index=2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Jak cenowo przedstawiaja się tego typu zabiegi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Ale kriolipoliza czy karboksyterapia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Karboksyterapia bardziej by mnie interesowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

No to zależy od tego jaka jest to okolica i na ile zabiegów idziesz.Zazwyczaj chodzi się na więej niż jeden zabieg ponieważ po jednym zabiegu nie ma takiego efektu. Ja płaciłam za 4 zabigi na brzuch w clinica cosmetologica 800 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Salon NAYLA W Gdyni. Robiłam we wrześniu była w promocji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Fajny prezent :) Chociaż sama wolę sobie sama kupować takie zabiegi. Wybrałąm się na cała serię. ogólnnie to jestem zadowolona. Byłam nieco zawiedziona po jednym zabiegu ponieważ nie widziałam efektow. Jednak cała seria dała bardzo fajna rezultaty i nie sądzę abym coś takiego mogła osiągnąć jedynie dietą oraz ćwiczeniami ( raczej nie byłoby szans....).
Kilka dobrych informacji na temat zabiegu jest tutaj
http://lasercare.pl/pl/faq-najczesciej-zadawne-pytania-dotyczace-kriolipolizy.html
Jest tam napisane na czym polega oraz jakie są przeciwwskazania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Ja w końcu wybrałam się na Kowalach .

Powiem wam, że sie mega bałam tego zabiegu ale okazało się, że wcale nie jest aż tak nieprzyjemnie jak czytałam w necie. Za jakis miesiąc czasu dam wam znać jak mój obwód brzuszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Równiez mam pytanie co do karboksyterapii :) Co jeśli chciałabym się zapisać bezpośrednio na zabiegi na uda? Bez konsultacji z lekarzem? czy jest taka możliwość?
Ogólnie to mam spory cellulit i próbowałam masaży i nie chcę już na żaden iśc ponieważ efektu zero. Tak wiec szukam czegoś skuteczniejszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

No nie wiem. Raczej nie jest to mozliwe ponieważ zabiegi ma przeciwwskazania i lekarz musi z Tobą przeprowadiz wywiad czy mozesz sie mu poddac. Tak jak tutaj sama pisałaś nie jest to jedynie masaż ale już coś poważniejszego. Nie wiem czy sama chciałaby tak ryzykowć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Przecież taka konsultacja jest darmowa. Przynajmniej tam gdzie ja chodziłam. Poza tym doradzą Ci tam czy naprawdę wrto jest za to płacić. Nie sztuką jest wydać kasę na coś co nie będzie skuteczne,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Gdzie niby są darmowe i gdzie chodziłaś? Bo dzwoniłam do dwóch gabinetów i w każdym z nich konsultacja to minimum 200 zł czyli niewiele mniej niż jeden zabieg karboksyterapii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już pisałam wcześniej. Chodziłam do kiniki Clinica Cosmetologica na Wrzeszczu. Jeśli nic się nie zmieniło to pierwsza konsultacja jest tam za darmo. Zresztą zadzwoń i dopytaj się tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja jestem po zabiegu kriolipolizy w Jacques Andre koło Krewetki. Zabieg na brzuch (spory wałek tłuszczu po ciąży) zrobiłam dwa miesiace temu i w obwodzie mam 7cm mniej po jednym zabiegu po 8 tygodniach. Super rezultat gdyż wczesniejsze 10 endermologii za 1000zł nie dało mi polowy takiego efektu. Może trochę celulit się zmniejszył. Teraz zbieram kasę na kriolipolize na uda. zabieg był bezbolesny i trwał 70 minut. Trzeba się tylko zmusić do picia około 2l wody dziennie aby wypłukać te martwe komórki tłuszczowe. Polecam i pozdrawiam panią Kasię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jak utrata wagi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł na prezent :) W Gdańsku polecam https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/, efekty są naprawdę rewelacyjne, no i cena atrakcyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie jak chcesz poprawić wygląd i pozbyć się tkanki tłuszczowej to polecam kriolipolizę dostępną między innymi w Studio Urody http://www.chillout-lodz.pl Świetna propozycja, w sumie nawet się nie spodziewałam, że efekty będą tak dobre i faktycznie tkanka tłuszczowa zostanie wymrożona. Super, polecam jeśli chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam okazję korzystać z zabiegi kriolipolizy w Studio Chillout w Łodzi (http://www.chillout-lodz.pl Jeśli zmagasz się z nadwagą i chcesz sobie poradzić z tkanką tłuszczową to zdecydowanie polecam. Świetna opcja, w sumie nawet nie spodziewałam się, że taka opcja jak wyrażanie tkanki tłuszczowej istnieje a jednak się okazuje, że jeszcze daje tak dobre efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kriolipoliza gdzie warto sie wybrac?

Do przychodni na Morenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

paznokcie zelowe gdzie? (75 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

ziaja-dla kobiet-co polecacie? (14 odpowiedzi)

nie mam zbytnio doświadczenia z kosmetykami tejże firmy-ale slyszałam wiele pozytywnych opinii,...

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...