Rozczarowana... (2) Kiedyś w poczeklani było czysto - teraz jakby brudniej. Kiedyś z głośników... Stały Pacjent Obsługa super, jednak (1) coś cienko z tajemnicą zawodową. Na imieninach koleżanki szeroko... Mama Niesamowita klinika (1) Najlepsza klinika w Trójmieście. Moje zęby mocno się ruszały. Czułem się,... Nawariszcz
Bardzo dobre leczenie kanałowe (1) Jestem pod wrażeniem wysokiego standardu obsługi Kryspin-Dent. Zaniedbałem... Rafał Z dziećmi tylko do Kryspin-Dent!!! (1) Chciałabym polecić tę Klinikę wszystkim,których dzieci do tej pory bały się... Agnieszka Naprawdę dobra klinika (1) Kryspin-dent to porzadna klinika. Nie ma o czym mowic obsluga, sprzet,... e-gore Klinika de Lux (3) Będę szczery: Obsługa bardzo mile mnie zaskoczyła - wszyscy mili, rozmawiają,... neon Niczym nie uzasadnione ceny!!!!! (1) w zasadzie w tytule zawarlam wszystko. Leczenie kanalowe jednego zeba... Katarzyna doodi - opinia (1) Serdecznie polecam Klinikę Kryspin dent. Leczy się tam moja rodzina. Zaczęło... doodi moja opinia o kryspin dencie (1) Brakowało mi górnej 4 i trochę to mnie szpeciło, szczególnie gdy się... kinga dobry protetyk (1) W zeszłym miesiącu w kryspin-dencie sprawili mi porcelanowy mostek. Jestem... Matylda świetne implanty (1) witam Na początku zeszłego roku w wyniku wypadku samochodowego straciłem obie... aleksander warzecha Super (2) Byłam z małą córeczką i Pani doktor była super. Mała wogóle się nie bała, sam... Muriana Szczerze Polecam:) (1) Moja ocena mówi wszystko.Przemiłe Panie recepcjonistki/asystetki,które nie... Magdalena Polecam! (1) Trafiłam tam przez przypadek i zostałam:) wizyty u dentysty stały się... magda