Anonim - opinia (1) Moja wizyta odbyła się w bardzo sympatycznej atmosferze. Na recepcji... Anonim Monika Szczepańska - opinia (1) Centrum stomatologiczne Kryspin to profesjonalna obsługa .Mój 11 letni syn... Monika Szczepańska bogusław - opinia (1) Znakomite podejście do pacjenta, w pełni troskliwa opieka - również po... bogusław
Aleksander - opinia (1) Super przychodnia dentystyczna. Dr Neuman to doskonały lekarz Aleksander marcin - opinia (1) Trafiłem do Kryspin-Dent kilka lat temu. Zobaczyłem na czym polega różnica.... marcin Bardzo ważna wizyta ! (1) Pani dr.Kryspin wykonała u mnie bardzo ważne badanie ,przeprowadziła... Steeff Niby fajny gabinet stomatologiczny, ale jest ALE... (1) Jestem dość zadowolona z jakości usług, ale po ostatnich wizytach pozostał... zażenowana Wspaniały zespół (1) Bardzo polecam dla osób bojących się, ja dzięki temu miejscu przestałam bać... Klient Ogólnie dobrze, ale pozostał niesmak (1) Rejestrowałam syna na pierwszą wizytę u stomatologa. Młoda pani... Joanna Mam wątpliwości czy to klinika na pewno dla dzieci (1) Niby wszystko dobrze-nowe wnętrza, nowy i nowoczesny sprzęt, miła obsługa,... mama Polecam (1) Świetna klinika dla dzieci, polecam leczenie u pani Pauliny Koc - cudowne... Magda Super (1) Prowadzę tam syna, jest naprawdę zadowolony. Teraz wybieram się na spotkania... Mamcia Polecam ale ... (1) Świetny sprzęt, miła obsługa, dobrzy stomatolodzy, zabojcze ceny a cennik... Mały Gosia - opinia (2) Chodzę tu z moim synkiem odkąd skończył dwa latka. Michaś zna już lekarzy i... Gosia GORĄCO POLECAM (1) Pierwszy raz spotkałam się z tak kompleksową i profesjonalną obsługą. Zarówno... AG Klinika kompleksowo (1) Z usług kliniki korzystam regularnie przy problemach z zębami lub dziąsłami.... Aga gesior - opinia (1) Miałem delikatnie mówiąc problem z niezbyt świeżym oddechem. Kolega polecił... gesior elka - opinia (1) Jestem stałą pacjentką tej kliniki od 2009 roku kiedy przyszłam tam pierwszy... elka usuwanie 8 (1) Tutaj usuwałem ósemki, wszystkie cztery sztuki oczywiście na raty a nie... ładny zgryz Sprawdź swojego dentyste (1) Miałem problem z ruszajacym sie zebem (gorna czworka) i troche sie... norman