Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ja ide do klimaszewskiego, ktos Tu polecał ale napisze po wizycie czy warto, ja miałam robione badabia Tsh ft4 i amh wiec kazał zabrac ze soba, ale gdybym nie miała to miałam przyjśc najpierw na wizyte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

badania nasienia ok, amh tez, czynnik leiden ok, kariotypy tez, owulacja jest.... niby ksiazkowo, ale to pewnie glowa... (za duzo pracuje..)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Polecicie jakiegoś gina z Gdanska na monitoring? Z jakimi badaniami warto przyjsc zeby od razu mogl coś stwierdzić? Staram się 4 cykl i nic, synek się udał za pierwszym więc bardzo się martwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Też słyszałam, że tsh powinno oscylować w okolicy 1. A cykle masz regularne? U mnie problem jest z owulacją w sensie bez wspomagaczy jej nie ma, albo jest raz na kilka miesięcy, a wtedy trafić w moment jest trudno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ja amm amh 1,06 obnizona płodnosć
tsh 2,16
ft 14 15,26
podobno tsh powinno byc 1-1,5
zobacze co mi gin powie 01.04
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Nie pamietam dokładnych wartości, ale tsh lekko powyżej 1, ft4 w okolicach 17, a amh prawie 30(co wcale nie jest dobre)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

jakie masz amh, ft4 i tsh??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Leczę się w Gamecie - jestem z nimi "związana" już od dawna bo leczyłam się tam już przy pierwszej ciąży. Mialam komplet badań - z tych podstawowych to FSH, LH, E2, FT4, FT3, TSH, testosteron, progesteron, amh no i badanie nasienia męża. Mam sytulowane cykle więc monitoring obowiązkowy. Staramy sie w sumie od września 2015 najpierw było na luzie, a teraz 3 miesiąc ze wspomagaczami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

a u kogo robiłas monitoring? prywatnie?
miałas zlecone jakies badania czy od razu monitoring?
ile sie starasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Tak miałam monitoring. Też się nie nastawiam, ale nadzieję warto mieć. Objawów ciąży się nie doszukuje bo i po co się nakrecac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

miałas monitoring? czy czujesz kiedy masz owu?
u nie 28 dc za jakies 2-3 dni będem wiedziała co i jka chociaz i tak sie nie nastawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć Dziewczynki, jak nastroje? U mnie 11 dpo. Za kilka dni sie okaże, czy się udało, czy nie. Choć ciekawość mnie zżera to cierpliwie czekam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Zgadzam się, że badanie nasienia to podstawa. Zanim rozpoczęłam leczenie musielismy sprawdzić czy po stronie męża wszystko jest ok żeby moje leczenie miało sens.
A progesteron prawidlowy 19,38 ng / ml ( 7dpo ) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Muszla a jak wynik progesteronu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Mysle ze badanie nasienia to podstawa.

Czasami na grupeo oglasza sie invimed i tanio robia. Chyba 60zl placilam. A biorac pod uwage koszty badan u kobiety to najlepiej zaczac sprawdzanie od mezczyzny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Arnika może badanie nasienia? U mnie też wszystkie wyniki dobre a zrobiliśmy badanie nasienia i wyszła agregacja plemników czyli sklejają się ze sobą i trzeba to leczyć. A lekarze mówili, że mamy płodność potwierdzoną bo mamy już dziecko i rok temu zaszłam w ciążę którą poroniłam a tu jednak problem jakiś jest u faceta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

tak, tak wezme ze soba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ja mam PCOS i to takie dość "zaawansowane". Mój wynik AMH to prawie 30! Bez stymulacji pęcherzyki nie rosną. Teraz biorę 3 cykl Lamette a jesli nie pomoże to od przyszłego cyklu clostilbegyt. Ten drugi lek pomógł mi zajść w pierwszą ciążę. Dzisiaj ide na badanie progesteronu (7 dni po owu) zeby sprawdzic czy progesteron jest w normie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kate wyniki amh też weź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

STARACZKI:
1985sloneczko
Czarnulkaaa - starania od 02.2015
Kjopa3 - starania od 10.2014
Stokrotka24s - starania od 07.2015
Kate - starania od 01.2015
Kruszynka - starania od 09.2015
Kasiulaaa - starania od 10.2015
Elika
Muszka
Arnika - starania 3lat

W poniedziałek jak byłam na wizycie to gin mówiła że najlepiej zrobić w 3dzien cyklu badania FSH, LH, E2. Natomiast na 7 dni przed planowana miesiaczka zrobic PROGESTERON.

W poniedziałek pęcherzyk miał 23mm w prawym jajniku, a dziś byłam skontrolować czy pękł. Na usg widać pęknięty pęcherzyk więc jeśli nie dostane @ to mam zrobić test.

Przy moim PCOS niezbedne jest przyjmowanie inofemu lub inofolicu. Któraś z Was ma PCOS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dr Maciej Krynicki - endokrynolog - ktoś zna??? (63 odpowiedzi)

j.w. przyjmuje prywatnie w Pruszczu Gd., zastanawiam się, czy warto iść??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Kurs księgowości itp (60 odpowiedzi)

dziewczyny czy moze ktoras z Was chodzila na kurs n ksiegowa?? jak tak to gdzie? a moze mozecie...