Kuchnia 4.5m jaki koszt

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam. Może ktoś napisze jaki jest koszt zrobienia kuchni na wymiar. Sprzęty wolnostojące. Zlew wpuszczany w blat. Bez koszy kargo. Naprawdę nie mam zbyt dużych wymagań zwykle szafki w połysku. Ciche domykacze tylko w szufladach. Szafki wiszące po sufit
Na jednej ścianie nie może być żadnych szafek. Osoby o których pisałam a było ich że 35osob odpowiedzialy tak: nie podejmę się lub chciały baardzo duzo między 10tys 20tys. Taka mała kuchnia i tyle kasy.
Jakie macie kuchnie ile m2 u ile placiliscie. Może ktoś kogoś mi poleci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proponuje odwiedzic gielde w pruszczu z wlasnym narysowanym projektem, 'od reki' bedzie wycena, takze sie rozeznasz jak wygląda cena, na miejscu zobaczysz jak z jakoscia wykonania, nawet jezeli finalnie tam nie kupisz-mysle ze warto po prostu zobaczyc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam kuchnie od http://www.flexiz.pl/uchwyt-do-szafki-prostota-uzytkowania/ dobrze wybrałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam poszukać jakiegoś stolarza a nie szukać w firmach mebli kuchennych choć i tak myślę,że kwota od 10 tys zł plus cena sprzętu
Na działce kuchnia ok 4 m@, poza lodówką sprzęt w zabudowie koszt rok temu 11 000zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam stolarza. Rysujesz co i jak chcesz, potem u niego wybierasz jaki materiał na szafki i jaki na blaty i wiesz już jaki jest przybliżony koszt oraz czas wykonania. My robiliśmy już parę lat temu, ale dużą kuchnię z dużą ilością szafek i zapłaciliśmy 4100 zł. I to było mało w porównaniu do tego na ile wyceniali się z firm robiących meble kuchenne pod wymiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A możesz polecic tego kogoś kto robił Ci meble za4100. Do Pruszcza też pojadę a czy wtedy na pomiar dokładny przyjadą do domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też mamy meble z giełdy, przyjechali do domu, wszystko wymierzył, mają próbniki oklein, blatów i wzory uchwytów tak że wszystko możesz sobie dobrać, my placilismy koło 4 tys kuchnia ok 4 metrów ale bez żadnych bajerów typu kosze czy ciche domyki nie mniej wygląda dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy mogę prosić o zdjęcie chociaż kawałek kuchni. Będę wdzięczna justyna834@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak-przyjadą, zapomniałam dodać , że też mam z giełdy kuchnię, nie jest to jakiś mega wypas (nie chciałam) nie mniej jednak sprawuje się juz 8 lat i ma się dobrze, a jestem osobą, która korzysta aktywnie z kuchni a nie tylko na nią patrzy i zamawia pizze :) , nie kupiłabym mebli za 10 czy 20 tys-po prostu szkoda mi kasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do samodzielnej wyceny mebli kuchennych online na naszym kalkulatorze internetowym na stronie Stolmeo . Ceny są rzetelne i dają wiarygodny pogląd na koszty związane z wykonaniem mebli kuchennych na wymiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super kalkulator do wyceny mebli, dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Podstawą w nowej kuchni będzie zmywarka ustawiona na wysokości blatu-żeby nie trzeba było się schylać.
2. Szuflady w dolnych szafkach. I tam gdzie cokół - też szuflady.
3. Szafki wiszące do sufitu ale od wysokości najwyższego domownika.
3. Kuchenka 5-palnikowa
4. Zlew dwukomorowy-do ściany z pełnym ociekaczem. Szer. 120cm
5. 0 szuflad typu kargo.
6. I jeszcze kilka mniejszych udogodnień.
To pomysły jednak na większą (ok. 13-14 m) ale bardzo funkcjonalną kuchnię.

Od siebie polecam kontakt z dekoratorem wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/ - na stronie jest też blog, na któym można poczytać sobie o pomysłach na urządzenie kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

*Blatu, gniazdek i światła nigdy za wiele.
* LodówkA nigdy nie jest za duża, wręcz odwrotnie..
*Tylko indukcja gdy w domu dzieci lub osoby starsze z problemami z pamięcią.
*Piekarnik na wysokości gdy małe dzieci w domu.
*Dużo szuflad i bajerów bo to cieszy.
*Blumy, super.
*Okap nie bylejaki i dobrze wyciszone rury.
*Nigdy więcej kamiennego zlewu.
* TV jeśli miejsce bo gotowanie trwa i chociaż można coś obejrzeć

Warto jest równeiż zastanowić się nad tym jak zasłonić rury w kuchni, jeśli jest taka koniecznóść (na przykląd rury od gazu). Wygodne obudowy ma na przykład flexgips https://flexgips.com/prefabrykaty-flexgips-2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...