Jagna - opinia (2) Nie mam uwag odnośnie projektu i czasowej realizacji. Ale wykonanie to już... Jagna Ewa - opinia (1) Świetna obsługa oraz pomoc w aranżacji kuchni. Polecam Ewa Zawiedziony klient - opinia (1) Mocno się zawiedliśmy, bo czytając inne opinie spodziewaliśmy się usługi na... Zawiedziony klient
Maria - opinia (1) Do firmy Kuchnie Piechocki trafiłem po długich poszukiwaniach wykonawcy.... Maria Milena - opinia (2) Realizacja kuchni począwszy od wizualizacji przebiegała bezproblemowo. Całość... Milena Super zabudowa, Polecam :) (1) Piękna zabudowa, żona bardzo zadowolona, profesjonalny montaż, terminowo.... Marcin Aneta (1) Jestem zadowolona z usług firmy kuchnie Piechocki. Obsługa profesjonalna,... Aneta Polecam! (2) Polecam! Bardzo starannie wykonana kuchnia, pani Kasia zadbała o każdy... Aneta POLECAMY! (1) Wracamy do tej firmy kolejny raz bo wiemy, że Piechocki to super projekt,... Tomek polecam (1) Montaż kuchni odbył się w lipcu br., jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu i... Mirosława Kozak Profesjonalnie i solidnie, również w ramach obsługi gwarancyjnej (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej kuchni. Od początku do końca świetnie nam... Tomek Szczerze polecam ! (1) Polecamy firmę kuchnie Piechocki, zamówilismy zarówno kuchnię jak i szafe na... Gosia i Paweł Polecamy !! (1) Po długich namyslach zdecydowaliśmy się na Kuchnię Piechocki, była to... J&M Błonie. Kuchnia marzeń (1) Świetna obsługa. Bardzo młoda a zarazem profesjonalna kadra Kuchnie Piechocki... Danuta Polecam (1) Gorąco polecam. Miła i fachowa obsługa. Projekt kuchni dopasowany do potrzeb... Zadowoleni klienci opinia (1) Jestesmy zadowoleni z obslugi oraz wykonania zabudowy.Pan Tomek... Ewa z Jarkiem Polecam (2) Fachowe podejście do klienta, miła obsługa, szybki i terminowy czas... Klientka Pozostał niesmak... (1) Spośród różnych projektów, które zamówiliśmy najlepszy przedstawił Pan Tomasz... Marcin Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy ofertę firmy Kuchnie Piechocki. (1) Mimo problemów i to z naszej strony , firma wywiązała sie na medal. Zarówno... Remigiusz Jola Kuchnia z duszą (1) Pan Tomasz Pogorzelski tworzy projekty, które zapierają dech w piersi. Moja... Patrycja