Kupno auta teraz- negocjacje?

Planuje kopic auto toyote aygo 2013/14.
Najwięcej ofert Łódź, Wrocław -nie dosc ze daleko to jeszcze tam sytuacja teraz nieciekawa. Ale moze to jakis plus jeśli chodzi o negocjacje . Jak myślicie ile da sie teraz utargować podobno rynek stoi.Auta które mnie interesują są wystawione za 18900.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

po pierwsze aygo ,c1 i 107 rozni sie tylko znaczkiem...po co za toyote przeplacac ?
po drugie "handlarz" ma 1-2k zawsze do zbicia a 6 letnia 1,o litrowa jednosta moze byc juz mocno zuzyta...
po trzecie za 15-18k mozna znalesc starsza ,ale lepsza pod kazdym wzgl. np corse.
po czwarte jedz kupowac tylko w towarzystwie kogos kto ma jakies pojecie o kupowaniu samochodow
po piate kryzys jest ale w salonach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aygo to super autko miejskie -mało pali ,wszędzie sie wciśnie. Do pracy, po mieście idealne. Toyota jest niezawodna mało awaryjna i z trojaczków wizualnie najfajniejsza.
Ps.Szukaj max do 100 tys przebiegu.A na pewno jeszcze dlugo pojeździsz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

napewno znajdzie aygo 6 letnie z 100k przebiegu.... hahahahah
przebiegi w ogloszeniach 140-170k ,a realny moze byc 250k na granicy zywotnosci silnika ,za granica te auta lataly w pizzeriach i innych tego typu dzialanosciach takze przebiegi kosmiczne .Co najlepsze czesci trojaczkow z toyoty najdrozsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To niech nie bierze auta które latało w pizzeri czy czymś podobnym bo tam auta rzeczywiście robią te 30.000 przebiegu rocznie (sam jeżdziłem), a przy przebiegu rzędu 150.000 są gruzami i to nawet nie dlatego że silnik pada tylko sypie się cała reszta. Od osoby prywatnej jak najbardziej idzie znaleźć auto tej klasy z małym przebiegiem, przecież nikt normalny nie kupuje takiego pierdopęda by latać tym w trasy tylko kula się 10km do pracy po mieście i do sklepu. Sam z bliskiego mi otoczenia znam 7 letnie auto segmentu A z ~35.000 na blacie i na pewno autentyk bo pierwszy właściciel :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie. Kumpela ma c1 .5 letnią zapytałam o przebieg z ciekawości i ma nie całe 41 tyś. Praca - sklep-dom- i czasem do mnie na kawę:-) autko typowo po mieście i jak mówi prawie nic nie pali. Taniej niz autobusami.
Zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...