Ed Edd - ocena (1) Super, profesjonalne podejście, świetna atmosfera. Jedynym minusem może być... Ed Edd Xyz - ocena (1) Ciekawe zajecia, charyzmatyczne instruktorki. Warto odwiedzić miejsce i się... Xyz Viktoriia - ocena (1) Дуже гарне місце, для релаксації і тренувань. Viktoriia
Ola - ocena (1) Nowa piękna sala! Super instruktorzy!) Ola Veronika - ocena (1) jestem w Victory Dance bardzo długo, jest bardzo fajnie, bardzo lubię to... Veronika Daria - ocena (1) Najlepsza studio tańca w Gdyni! Polecam serdecznie Daria Nina - ocena (1) Najlepsza szkoła tańców Nina Anastasiia - ocena (1) Super studio! W centrum Gdyni, najlepsi nauczyciele)) Polecam ️ Anastasiia Anastazja Gładkaja - ocena (1) Bardzo podoba mi się studio: duża i zawsze czysta sala, wygodna... Anastazja Gładkaja Ania i michał - ocena (1) Ola jest niesamowita, od ręki wymyśliła nam układ na pierwszy taniec, bo... Ania i michał Filip i Magda - ocena (1) Razem z żoną przygotowywaliśmy się u Oli na pierwszy taniec. Jako kompletni... Filip i Magda Agata - ocena (1) Moja córka brała udział w półkoloniach w siemanko i bardzo jej się podobało!... Agata Marta i Paweł - ocena (1) Jesteśmy szalenie wdzięczni Paulinie za przygotowanie Nas do Pierwszego... Marta i Paweł Julita - ocena (1) Wspaniały, pomocny team eventowy. Warsztaty na wysokim poziomie i... Julita Sonia - ocena (1) Najlepsze studio tańca w Trójmieście Sonia Ewelina - ocena (1) Super miejsce, bardzo profesjonalni instruktorzy. Polecam serdecznie ️ Ewelina Milena - ocena (1) Studio z fantastyczną ekipą instruktorów. Na każdych zajęciach wspaniała... Milena Klaudia - ocena (1) Szeroki wybór zajęć, profesjonalna kadra, rodzinna atmosfera i piękne sale... Klaudia Monika - ocena (1) Rodzinna atmosfera, szeroki wybór zajęć i super duża czarna sala! Monika Aleksandra - ocena (1) Super lokalizacja, nowoczesne sale, profesjonalni instruktorzy. Każdy... Aleksandra