Beata - ocena (1) Wyjatkowa kwiaciarnia: mieszkajac za granica zamawiam tu kwiaty regularnie na... Beata Wierna klientka - ocena (1) W kwiaciarni "Baccara" kupuję i zamawiam kwiaty od wielu lat. Okazji nie... Wierna klientka Eliza - opinia (1) 24 czerwca zakupiłam bukiet na ślub.kwiaty STARE!!masakra!!!!cena z kosmosu! Eliza
Wdzięczna kientka - opinia (1) Dziękuję bardzo kwiaciarni Baccara za szybka i profesjonalna pomoc w... Wdzięczna kientka Irena - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie- stały miły kontakt, zamówienie pieknie i... Irena Marzena - opinia (1) Cokolwiek wymyślę - to dostaję. Wyczucie, zrozumienie klienta no i jakość!... Marzena kwiaty zawsze cieszą (1) Chciałabym tą drogą podziękować kwiaciarni Baccara za miłą i fachową... Pani Zamawiałem zdalnie kwiaty z dostawą (1) i wszystko super, bardzo polecam! TN Jak najbardziej tak :) (1) Chciałabym serdecznie podziękować załodze kwiaciarni Baccara za perfekcyjne... Myszkaaa Juz nigdy wiecej (1) Nie pierwszy raz bardzo szybko zwiędły mi kwiaty a szczegolnie róże ktore... Gosia KOSMICZNIE !!!!! Serdeczne podziekowania (1) Nie znajdujemy nawet odpowiednich slow pani Lucyno dla uznania... IRENA I KAZIMIERZ z ABERDEEN Niesamowicie profesjonalna i dowcipna obsługa! (1) W dniu dzisiejszym kupowałem kwiaty dla mamy, obsługiwała mnie super pogodna... Bartek nie polecam! (1) Obsługa fatalna. Pani w bardzo niegrzeczny i bezczelny sposób próbowała... mężczyzna Jeśli szukasz Kwiaciarni przez duże "K" - Polecamy!!! (1) Nie chcielibyśmy urazić niektórych z naszych poprzedników, ale chyba nie... Ola i Jakub, Nowożeńcy z 05 wrze Oprawa ślubu i wesela - polecam! (1) Kwiaciarni Baccara zawdzięczamy przepiękną oprawę florystyczną naszego ślubu... Asia i Jarek Nie polecam na ślub :-( (1) Drogo i bez polotu Wyobrałam opcje z przystrojeniem kosciola I dostałam... Mia Pewne plusy, obsługa wielki minus (1) Każdy miewa dni gorsze i lepsze, dlatego jak trafiam na kogoś jeden raz, to... Niezadowolona stała (już nie) kl Jestem zachwycona (2) Mieszkam za granica i zamowilam kwiaty przez internet zalaczajac... Asia Swarcewicz polecam bukiet śubny (1) Za przeznaczoną kwotę 50 zł, zrobiono mi piękny bukiet i butonierkę dla pana... Magda Najlepsza obsługa wesela jaką można sobie wyobrazić !!! (1) Wszystko zorganizowane profesjonalnie, dekoracja Kościoła, samochodu, bukiet... Małgorzata