empatia (1) Kwiaty kwiatami,ale ja chciałbym bardzo podziękować Panu, który dostarczył... Marta dziekuje (1) jestem zachwycona .Jestem klientka ale wczoraj zamowilam dostawe bukietu... Urszula Bukiety na uroczystości (1) Już od dłuższego czasu korzystam z usług tej kwiaciarni. Obsługa jest miła i... Ania
Bukiet jubileuszowy - 40 lecie ślubu (1) Profesjonalizm, wiedza, kreatywność!! IDEALNIE! Najlepsze bukiety i materiał... Dagmara Super kwiaciarnia (1) Zamówiłem wiązankę okolicznościową z dostawą do sanatorium MSW. Kwiaciarnia... bydgoszczanin Ostrzegam przed kupowaniem kwiatów w tej kwiaciarnI (3) OSTRZEGAM KAŻDEGO PRZED ZAKUPAMI W TEJ KWIACIARNI! Gdy chciałam kupić bukiet,... A.P. jest dobrze (1) Duzy wybór,kwiaty swieże,lubie tam zaglądać. Szóstek nie daje,aby nie wpadli... Anna Najswierzsze kwiaty (1) Zawsze kupuję lilie stoją około 3-tygodnie , jak również róże.Używam wody po... Zdzisława Najlepsza (1) Najlepsza kwiaciarnia w trójmieście, zawsze miła i uprzejma obsługa. A kiedy... Arni Magdalena - opinia (1) Witam, kwiaciarnie polecamw 100% ,zawsze można zdać się na gust pań i nigdy... Magdalena Piękne bukiety (1) Polecam! Już wile lat korzystamy z usług tej kwiaciarni z wielu okazji.... M BEZKONKURENCYNI!! (1) Witam. Zawsze kupuje kwiaty w tej kwiaciarni.. Dojeżdżam z Gdańska specjalnie... Grzegorz Polecam (1) Chyba najlepsza kwiaciarnia w Trójmieście. Zawsze duży wybór kwiatów i... Marcin Poprostu Super (1) Krotko mowiac- SUPER, jestem bardzo zadowolony, czesto zamawiam tam roznego... ZADOWOLONY