Mama - ocena (1) Bardzo dokładny wywiad, rozmowa spokojna bez pośpiechu, pani doktor szuka... Mama Ewelina - ocena (1) Pani Longina była pediatrą mojej córki prawie przez 18 lat. Zawsze witała nas... Ewelina Marta - ocena (1) Wspaniały, ciepły lekarz, który poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi.... Marta
P. - ocena (1) Lekarz jest sympatyczną, taką nieco zwariowaną starszą pania, żyjącą trochę w... P. Daria - opinia (1) Pani doktor ma podejście holistyczne do leczenia, za każdym razem leczenie... Daria Izabela - opinia (1) Do Pani dr trafiamy chodzimy od kilku lat. Niestety trafiamy z zapaleniem... Izabela Alicja - opinia (1) Pani Doktor jest wspaniałą osobą. Zawsze trafne diagnozy w przypadku moich... Alicja Dorota Cichewicz - opinia (1) Wspaniała lekarka ,wspaniały człowiek ,moje dzieci leczy od 20 lat i nie... Dorota Cichewicz Aneta B. - opinia (1) Dr. Korzecka to lekarz z powołania. Miła i szczegółowa. Ma podejście do... Aneta B. Aneta N. - opinia (1) Pani Doktor jest lekarzem tzw. z powołania. Trafnie diagnozuje dolegliwości... Aneta N. Dorota W. - opinia (1) Pani Dr. Wykazuje ogromną empatię w stosunku do dzieci i rodziców, z ogromnym... Dorota W. Dr. Korzecka (1) Jest świetnym specjalistą. Moją młodsza córkę wyleczyła, a mialam tak... Asia bardzo fajny lekaż! (2) Byłam u Pani na konsultacji. Mogę powiedzieć że jest to bardzo miła osoba,... Lola Homeopatia to bzdura (1) Ciężko mi okreslić jakim jest specjalistą bo żadko (na szczęscie) do niej... Magda katastrofa (7) Pani "doktor" wykazała się skandalicznym brakiem wiedzy- i to nie jeden raz.... przerażona mama kaczynska - opinia (1) uwazam ze doktor korzecka jest bardzo dobrym lekarzem.polecam kazdemu takiego... kaczynska Doktor Korzecka jest homeopatą i lekarzem z intuicją. (1) Pzreraziła mnie poprzednia ocena. Wcale się nie dziwię, że doktor Korzecka... Fokurka