Andrzej - ocena (2) Godz. 18,00 , 12.02.2024 ,wielokrotny brak możliwości uzyskania dzisiejszego... Andrzej Paulina - ocena (1) Obsługa w punkcie bardzo profesjonalna. Pani pobrała krew również bardzo... Paulina Xyz :) - ocena (3) Wyniki miały być w tym samym dniu po godzinie 16-stej na stronie, niestety... Xyz :)
Zawiedziona - opinia (1) Podczas in vitro, przed kazdym przygotowaniem do transferu (a bylo ich 8)... Zawiedziona KM - opinia (1) Nie polecam wykonywać badań krwi w LM Bruss. Wyniki wychodzą jakieś z... KM Chipek - opinia (1) Szybko i rzetelnie wykonana usługa badania krwi i moczu. Chipek Basia - opinia (1) Po raz kolejny strona do pobrania wyników nie dziala. Zgłaszałam to... Basia Zniesmak - opinia (1) Brak wyników online do wydrukowania. Zresztą nie pierwszy raz! Kupę kasy się... Zniesmak Gosia - opinia (1) badania krwi robię średnio dwa razy w roku i po raz kolejny nie działa odbiór... Gosia kw - opinia (1) o 12:33 dostałam od Państwa smsa, że dziękujecie mi za skorzystanie z usług i... kw Karol - opinia (1) Świetnie to wszystko działa. Brawo. Karol MamaPacjenta - opinia (1) Już myślałam, że wystawię pozytywną opinię, bo krew od mojego dziecka dziś... MamaPacjenta HANNA - opinia (1) po 10 godz brak wyniku przez intenet .Jest godzina 00:50 dnia 03.03.2022 i... HANNA Barnaba - opinia (1) Korzystałam od lat . I już nigdy więcej !! Kolejny raz nie mogę odebrać... Barnaba Urszula L. - opinia (1) Z bólem brzucha przyszlam na badanie krwi i moczu. Zastałam dwie panie miłe,... Urszula L. Lek. Piotr Ziajka - opinia (1) Kilka lat współpracy i nigdy więcej. Lek. Piotr Ziajka ALAB powst.styczn.gdynia (2) najlepsze labolat w gdyni.analizuja szybko,bardzo dokladnie i cena ok.duzo... ms Sławek - opinia (1) Po to skorzystałem żeby oszczędzić czas. Na następny dzień brak wyniku... Sławek Waldemar - opinia (1) Wysokie ceny. Wyniki on-line niedostępne. Waldemar Piotr - opinia (1) katastrofa. wykonalem w laboratourium testy alergiczne z krwi. wg. wyniku... Piotr