Agnieszka - ocena (1) Chciałam dzisiaj zapisać się na zabieg echoskleroterapii. Pań w rejestracji... Agnieszka Mati - ocena (1) Byłem u nich w styczniu. Miałem wykonywany zabieg laserowej korekcji wzroku.... Mati Bartek - ocena (1) Dobra klinika jestem zadowolony. Laserowa korekta wzroku poszła bezproblemowo... Bartek
justyna - ocena (1) Niedawno miałam wykonany zabieg LASIK , dr Gołębiowski -nie jest wylewny ,ale... justyna Witek - ocena (1) Miałem tam robioną laserową korektę wzroku. Lekarz bardzo profesjonalnie... Witek tadpod@wp.pl - ocena (1) Super obsługa lekarska i miły personel. tadpod@wp.pl Kamila - ocena (1) Wizyta szybka ale na temat . Dr Piotr Gołębiowski może mało mówi ale zabieg... Kamila Heraclius - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tej kliniki. LASIK przebiegł bezproblemowo,... Heraclius henryk - ocena (1) Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda profesjonalizm to zapraszam do Laguny... henryk Malgorzata - opinia (1) Zabieg korekcji wady wzroku i usunięcie zaćmy wykonałam prywatnie gdyż... Malgorzata Przemek - opinia (1) Należę do grona bardzo zadowolonych pacjentów dr Gołebiowskiwgo. Kwalifikacje... Przemek Anna - opinia (1) Odradzam wszystkim. Miałam tam wykonywany zabieg, efekt? Fatalny. Zero... Anna J.F. - opinia (1) Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiegł szybko, sprawnie i w pełni... J.F. Robert - opinia (1) zabieg wszczepienia soczewki, bardzo źle już widziałem a okulary nie... Robert Marek N - opinia (1) Tragiczne podejście do pacjenta, Panie na recepcji nie są w stanie dojść do... Marek N Gabriela - opinia (1) Masz problem okulistyczny? Gorąco polecam dr Jana Staniewicza w Medical... Gabriela Martyna - opinia (1) Bardzo szybka konsultacja, następnego dnia zabieg i tadaaan! Wada wzroku... Martyna Alicja - opinia (1) Wszystko przebiegało sprawnie w miłej atmosferze. Już następnego dnia wzrok... Alicja bez problemu (1) jestem wdzieczny bo teraz moje zycie jest duzo lepsze, dziekuje za fachowy... rafalw Niezadowolony pacjent - opinia (1) Tragiczna obsługa przedlekarska, księżniczka w rejestracji to przykład... Niezadowolony pacjent