Lander

Giełdy i komisy

Sopot, Małopolska 52

Marcin - opinia (1) Kupiłem Audi Q7 2016 rok. Szczerze polecam. Auto przeszło bez żadnych... Marcin Adrian (1) Komis na poziomie. Polecam. Warto podjechać zobaczyć Adrian VW golf 2017 (1) Kupiłem VW golfa 2017 rok . Polecam sprzedawcę . Auto idealne !!! Tomek
SZKODA !!! (1) Szkoda, że już nie ma tego komisu, 3 auta kupione u nich I wszystko ok do... Marcin Honda Accord (2) Auto zgodne z opisem.Świetny egzemplarz i wielka przyjemność z jazdy.Miła i... Paweł Profesjonalnie! (1) Dziękuję za profesjonalną obsługę i poświęcony czas. Po przykrej wizycie u... Karolina Fiat Punto (1) Samochód zgodny z opisem mimo rocznika 2013 jak nowy. Warto było przyjechać z... Włodek Łódź Polecam (1) Kupiliśmy tu Skodę Fabia, auto przeszło pozytywną weryfikację u dealera... kasia warto !! (1) zarezerwowalem samochodzik z Kutna kupilem i polecam Stanislaw z Kutna MILE ZASKOCZENIE (1) profesjonalna obsługa ( pozdrawiam Pana Michała), stan techniczny samochodu... Damian Gorąco polecam! (1) Profesjonalna obsługa, dobre, sprawdzone auta. Polecam. Paweł Polecam (1) Kupiłam w tej firmie auto dla córki ( VW up! ) . Porządne auto ( po... Agata Godny polecenia (2) Kupiłem tu fajne auto KIA RIO.Pełna,rzetelna informacja.Uczciwe podejście do... Ryszard pełna profeska (1) poprostu kupilem tu dobra fure i nie bede opowiadal bajek, nie wiem czy... Damian Zawiodłam się - nie polecam! (2) Niestety, moja opinia o tym auto handlu jest zdecydowanie niekorzystna.... Niedoszli (całe szczęście)Klienc Polecam! (1) Szczerze polecam ten Auto-handel. Samochód bez jakichkolwiek zastrzeżeń,... Zuza focus (1) Kupiłam tutaj forda focusa. Caly proces transakcji na wysokim poziomie.... beata Zawiodłam się. (3) W dniu dzisiejszym u tego Pana mieliśmy kupić Hondę Jazz z 2010... Kaśka Samochód zarezerwowany a został sprzedany (2) Witam wszystkich, chcieliśmy powiedzieć, że zarezerwowaliśmy sobie samochód w... Piotr POLECAM 100% (1) Otrzymałem bardzo dobrą cenę zostawiając auto w rozliczeniu, gotówkę... Piotr