STEVE - opinia (1) Godna polecenia na relaksowe spotkanie w małym gronie ( 2-40) . Miło... STEVE pyszne (1) Byłem w czwartek z żoną. Jedliśmy makarony i powiem szczerze, że pierwszy raz... Jacek Tak trzymać (1) Po długim czasie wróciłem do mojej ukochanej Gdyni i odwiedzam moje ulubione... Jacek
Miło, ale z małym "ale" (2) Do Lavendy chodzę od samego jej otwarcia i niestety z każdą kolejną wizytą... Paula bardzo fajne miejsce... (1) Miła atmosfera i super smaki. Podają świetne zupy, sałatki i makarony.... Magda The best :) (1) Pięknie, pysznie, miło, klimatycznie . Wróciłam do Gdyni po dość długiej... Ania Goraco Polecam (1) Serdecznie polecam to mile i nastrojowe miejsce. Jestem stala klientka i... Olga Pierwsze wrażenie (1) Bardzo fajne miejsce w które zabrała mnie moja rodzina. Klimat świetny,... Ola Miło, ale... (1) Zanim wybraliśmy się do Lawendy przeczytaliśmy opinie na trójmieście.... Natalia Ania - opinia (1) Bardzo piękne miejsce w Gdyni, rzadko zdarza się aby w restauracji wszystko... Ania siódme niebo! (1) Uwielbiam Lavenda Cafe! Jedzenie przepyszne, uzależniłam się od bagietki z... Asiek T. - opinia (1) Parę dni temu mąż zabrał mnie do Lavendy z okazji naszej rocznicy ślubu.... T. Super... ale nie obsługa. (2) Lokal pięknie urządzony, bardzo fajne menu, jedzenie także bardzo smaczne.... Darci Idealnie? (1) Wystawiając ocenę maksymalną trójmiasto.pl każe mi uzasadnić dlaczego tak... KoliberQ Marti - opinia (1) Miła obsługa, jedzenie PRZEPYSZNE tylko z wyselekcjonowanych składników.... Marti od święta (1) Bardzo miła atomosfera, lokal urządzony w gustownym stylu. Menu nie jest... Iza Bardzo smaczne menu (1) dużo interesujących pozycji, klimat bardzo przyjemny, choć ceny powodują że... Darek Pyyyyyycha! (1) Naprawdę fajne kameralne miejsce na kulinarnej mapie Gdyni. Niezobowiązująca... jasiek Kulinarna poezja! (1) Do Lawendy wybrałam się z chłopakiem, zachęcona świetnym wystrojem i opiniami... Bea Polecam (1) Brakowowało mi takiego miejsca w 3mieście. Co niedziele wychodimy "na miasto"... Marta