Polecam gorąco:))))) (1) Do lokalu trafiłam przypadkiem, oglądając sklepowe witryny w drodze do pracy.... Cicha Wielbicielka Miła niespodzianka. (1) Jestem tu zawsze jak pracuję w Gdyni, dania są naprawdę pyszne. Lubię taką... Jacek opinia (1) Byłam kilka razy, jedzenie ogólnie dobre ale na początku chyba było lepsze.... zyczliwa
magda - opinia (1) ladnie, schludnie,ale bez wiekszego zachwytu. wnetrze ladne, ,karta ok,ale... magda Miłe zaskoczenie (1) Byliśmy ze znajomymi w piątkowy wieczór, chcieliśmy iść na kawę ale okazało... Edi SUPER Miejsce (1) Jestem już stalą klientka tego przecudownego miejsca. Sałatka z kurczakiem i... Maja Lavenda Cafe - Prowansja w centrum miasta (1) Kiedy pierwszy raz mijałam Lavenda Cafe nie miałam czasu, aby wstąpić, ale... Magda tristreets.blogspot.co.uk Jerzy - opinia (1) Jedzenie wyśmienite, a doskonała obsługa sprawia, że czujesz się specjalnie.... Jerzy Magia ! (1) Super miejsce , zabrałem tam swoją dziewczynę i oboje byliśmy bardzo... Krzysiek Fantastyczne miejsce... (1) Polecam wszystkim, którzy chcą mile spędzić czas pijąc przepyszną kawę i nie... K Kasi (1) Wspaniałe miejsce, odkryłam przypadkiem ale szczerze polecam, teraz bywam tam... Katarzyna Pestka Brakowało mi takiego miejsca w Gdyni. (1) Lavenda Cafe & Galeria jest miejscem, w którym dobrze się czuję. Bardzo... Sophie cudowne miejsce na planie miasta Gdynia (1) Jestem pod wielkim wrażeniem tej nowo otwartej kawiarni, w które na wzór... Mieszkanka Gdyni tylko wystrój i muzyka... (2) ... Jedzenie nie koniecznie, choć wszystkiego nie próbowałem. Krem z... tomazs Świetne miejsce na dobrą kawę (1) Polecam wszystkim nowo powstałą kawiarnię , doskonała kawa , serniczek palce... Marianna super klimatyczne miejsce (1) Właściwie skosztowałam już wszystkiego . Pyszne zupy szczególnie zawsze... Irmina