Bardzo Polecam:) (1) Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego kursu w Ośrodku Szkolenia... sandra Super Pan Wojtek (1) Gorąco polecam naukę w Ośrodku Lech,miłą Panią Małgosię,a w szczególności... Kaśka Opinia (1) Szczerze polecam osk LECH. Podczas całego kursu i załatwiania wszystkich... bubuneska
Gorąco polecam (1) Miałem okazję wyjeździć dodatkowe godziny. Jeździłem z Panem Lechem i Panem... Maciej Juchniewicz Polecam:-) (1) Polecam z czystym sumieniem zarówno wykłady jak i jazdy - ja miałam z panem... Magda Szukam Pana Wojtka (1) Chodziłam dawno temu do Tego Ośrodka na kurs prawka i było super. Wykłady... Ewa POLECAM !!! (2) Posiadam prawo jazdy od 4 miesięcy. W tym czasie przejechałem ponad 4000 km... Karol Na własne ryzyko dla odważnych. (2) Kurs przeprowadzony dość szybko, ale co z tego. Wykłady to kpina polegajaca... Anna Kuba - opinia (1) najlepsza szkola jazdy w miescie instruktorzy bardzo dyspozycyjni przez co... Kuba Warto !!!!!! (1) Kurs teoretyczny przeprowadzony sprawnie i w dogodnych terminach.... Kate ...nie narzekałem... (1) Zrobiłem u nich kurs kat .A Wykłady sobie odpuściłem po kilku spotkaniach.... Pietrek Lech najlepszy (1) Lech jest bardzo dobrym osrodkiem a najlepszym instruktorem Pan Leszek... zosia Michał (1) Niedawno zdałem prawo jazdy oczywiście za pierwszym razem w czasie kursu nie... Michał Do beznadzieji (1) Kilka rzeczy sie nie zgadza-wyposazenie sali jest zgodne z dz.ustaw,co do... LECH ODROBNY