Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Opinie i oceny
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa.

Może któraś/ktoś z Was był u niego na wizycie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Ja byłam i nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Napisałam na priv
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Polecam - byłam ,prawie ruszać się nie mogłam , doktór postawił mnie na nogi ,właściwie w miesiąc .Teraz śpię i chodzę bez bólu .Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek, med aleksander panow - proszę o opinie.

Dlaczego nie polecasz ? Jeśli mogę zapytać , bo się wybieram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

A ja polecam..
Dr Panow zajmowal sie moim kregoslupem w 2003 roku, przez ok 2 miesiace.. Bole krzyza byly nie do wytrzymania, a dodakowo zaczelam tracic czucie w prawej nodze.. W szpitalu w Wawie na ortopedii cos tam probowali przez tydzien (nic nie dajace zabiegi), po czym sie poddali i przeniesli mnie na neurochirurgie, gdzie uslyszalam ze jedynym wyjsciem jest operacja. Wtedy uslyszalam o Dr Panowie i mimo ze bylam sceptycznie nastawiona postanowilam sprobowac i wrocialm do Gdanska. Przez 2 miesice Dr doprowadzil mnie do "stanu uzywalnosci", moglam wrocic spokojnie do pracy i normalnego zycia. Jednak, co wazne, stosowalam sie w 100% do jego zalecen. Dzis nadal zyje wg wskazan Dr Panowa, dzieki temu nie mam juz problemow z kregoslupem, w miedzy czasie uodzialam dziecko, a lekarzom ktorzy mowili ze tylko operacja mi pomoze zycze wiecej wiary w inne metody leczenia...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Dzięki za opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Ja również polecam i to bardzo !
Chodziłam do Dr Panowa na masaże lecznicze przez ok. 2 miesiące .
Miałam dolegliwości w lędźwiowym odcinku kręgosłupa, rwa kulszowa ,prawą nogę dosłownie ciągałam za sobą ,
po przebudzeniu rano nie byłam w stanie sama przewrócić się z pleców na bok -koszmar!

Po serii masaży dolegliwości ustąpiły zupełnie - znów mogłam np. spać na brzuchu ,co wcześniej było niewykonalne....
Było to ok. cztery lata temu,teraz ponownie chcę wziąć serię zabiegów, bo dolegliwości powoli wracają -cóż- ciało nasze nie młodnieje i nie ma się co oszukiwać ,ze "serwis" będzie potrzbny częściej :-)
Ale wolę co kilka lat lądować na takich zabiegach niż poddać się operacji- mój tata jest po 2 operacjach na tym samym odcinku kręgosłupa i guzik to dało -ledwo chodzi o kulach i jest bardzo źle...

Polecam dr. Panowa.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Bardzo proszę napisz jak często chodziłas do doktora i kiedy można było odczuć już jakaś poprawe? A może jest ktoś inny i może opisać swój przypadek i leczenie. Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej jak przebiega leczenie. Z góry dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Lek, med ALEKSANDER PANOW - proszę o opinie.

Bardzo nie polecam. Tylko wydałam pieniężny za wizytę, na której usłyszałam, że P. Panow mi nie pomoże i nikt mi pomoże, że całe życie będę miała ból kręgosłupa. Jestem bardzo nie zadowolona. :(((
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Lek, med aleksander panow - proszę o opinie.

Tak mi mówią, ale mam nadwagę. Nie mogę zgubić wagi a to przyvzyna bólów. Nogi też siadają a nikt nie jest cudotwórcą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...