dr n.med. Wojciech Czarzasty

Chirurdzy Gastrolodzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 51

Pacjent - opinia (1) Przestrzegam przed wizytą! (...) Nie wystarczy dyplom, bez jakiejkolwiek... Pacjent moje leczenie otyłości (2) Z problemem otyłości (49 kg) zmagałem się od wielu lat. Nie pomagały żadne... Kacper Odradzam tego lekarza każdemu. (1) Trafiłam do p. doktora dwa razy. Pierwsze badanie miało miejsce w Clinice... Bożena
Lekarz godny zaufania (1) Mam za sobą kila wizyt u dr Czarzastego i jestem zadowolony. Udało mi się... Wojciech W badanie w gabinecie doktora (2) Bardzo bałam się badania, ale jak się okazało strach ma wielkie oczy. Jestem... KKarolina73 ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!! (1) Lekarz, nastawiony TYLKO I WYŁĄCZNIE na zarobek. Gdyby był biznesmenem, na... lot polecam! (1) Byłam u Pana doktora Czarzastego w lutym, mam problem z otyłością. Próbowałam... Małgorzata Pacjentowi można wszystko wmówić. (2) Doktora Czarzastego odwiedziłam w Lux Medzie na Morskiej w Gdyni. Genaralnie... Niezdecydowana kompetenty specjalista (1) Poddałam się gastroskopii u dra Czarzastego. Generalnie nie jest to przyjemny... Krystyna Zdziwiona narzekaniami (1) Od długiego czasu zbierałam sie z wizytą u proktologa, bo to taki "wstydliwy"... Pacjentka Ma - opinia (1) Jestem młodą pacjentką tego lekarza i mam dość wstydliwy problem. Jednak... Ma Ten Pan wprowadzil mnie w blad. (2) Podczas pierwszej wizyty uslyszalam,ze nie mam hemorojdow tylko zylaki... Monika Demianiuk kompetentny lekarz (1) Od dłuższego czasu mam problem z hemoroidami i w końcu wybrałem się do... Ignacy NIE POLECAM !!! (1) Przyszłam do doktora wiedząc co mi dolega,przyniosłam wynik potwierdzający... pacjentka Naciągcz! (2) Byłam jakiś czas temu na wizycie, doktor zaproponował zabieg na chorobę... A Lekarz profesjonalista (3) Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana dr Czarzastego jako chirurga, który... Anna Wirska Świetny lekarz (1) Rzeczowy, miły, szybko i trafnie diagnozuje problem:) Jego poczucie humoru... aga Super lekarz (1) Goraco polecam, wspaniały Lekarz z powołana. Przesympatyczny, z poczuciem... Kasia N. godny polecenia (1) Fachowiec z poczuciem humoru.... polecam wszystkim cierpiącym naprawdę lekarz... miła pacjentka Profesjonalista w 101% (1) Po 3 latach zmagania się z dolegliwością szczeliny odbytu i licznych wizytach... Mateusz
1