dr n.med. Wojciech Czarzasty

Chirurdzy Gastrolodzy

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 51

Zdziwiona narzekaniami (1) Od długiego czasu zbierałam sie z wizytą u proktologa, bo to taki "wstydliwy"... Pacjentka Ma - opinia (1) Jestem młodą pacjentką tego lekarza i mam dość wstydliwy problem. Jednak... Ma Ten Pan wprowadzil mnie w blad. (2) Podczas pierwszej wizyty uslyszalam,ze nie mam hemorojdow tylko zylaki... Monika Demianiuk
kompetentny lekarz (1) Od dłuższego czasu mam problem z hemoroidami i w końcu wybrałem się do... Ignacy NIE POLECAM !!! (1) Przyszłam do doktora wiedząc co mi dolega,przyniosłam wynik potwierdzający... pacjentka Naciągcz! (2) Byłam jakiś czas temu na wizycie, doktor zaproponował zabieg na chorobę... A Lekarz profesjonalista (3) Chciałabym bardzo gorąco polecić Pana dr Czarzastego jako chirurga, który... Anna Wirska Świetny lekarz (1) Rzeczowy, miły, szybko i trafnie diagnozuje problem:) Jego poczucie humoru... aga Super lekarz (1) Goraco polecam, wspaniały Lekarz z powołana. Przesympatyczny, z poczuciem... Kasia N. godny polecenia (1) Fachowiec z poczuciem humoru.... polecam wszystkim cierpiącym naprawdę lekarz... miła pacjentka Profesjonalista w 101% (1) Po 3 latach zmagania się z dolegliwością szczeliny odbytu i licznych wizytach... Mateusz Dr na medal (1) Pełen profesjonalizm....Nigdy nie spotkałem się z lepszym lekarzem... Ciepły,... karo69 Lekarz - profesjonalista w 100 % (1) Miałem zabieg usunięcia woreczka żółciowego . Zabiegł przebiegł bez... Marian - opinia Masakra (1) Byłem na wizycie z polecenia Dermatologa, u którego się leczę. Propozycja... M Elżbieta - opinia (1) Elżbieta Przeszłam zabieg usunięcia żylaków odbytu. Zabieg przebiegał bez... Elżbieta Jerzy - opinia (1) Miałem u Pana Doktora Czarzastego wykonywany zabieg usunięcia przepukliny... Jerzy