Obsluga w recepcji (1) Witam.bardzo nie uprzejma obsluga w recepcji.dzwonilam wieczorkiem do... Anna To chyba żart (1) Zapisuje sie z kilku dniowym wyprzedzeniem, śpiesze się, oragnizuje sobie... B ... (2) W czerwcu byłam u ginekolog p. Stefaniuk,która wręcz na mnie nakrzyczała,że... Ola
przychodnia która zatrzymała się w czasie - NIE POLECAM (1) Umowilam sie na konkretna godzine na usg ciazy 3d (płatne i to slono),... Delus to tylko ludzie (6) Korzystałam z porady ortopedy, który był miłym starszym panem. Fachowo... Krystyna najgorsza przychodnia w Trójmieście (2) Niestety nie jest to przychodnia godna polecenia. Poszłam z konkretnym... misiek tragedia (2) Nikt nie wie, jaka jest kolejność wchodzenia do gabinetów: ani kobiety z... UK Nie polecam (1) Niestety wizyta u tutejszego endokrynologa odbiega od oczekiwań biednego... Emilia Kapnowicz nieuprzejme rejestratorki (1) Wielokrotnie korzystałam ze Spółdzielni na Podbielańskiej. Zawsze spotykałam... marja Gra w ruletke... (1) Miałam już możliwość skorzystania z uslug większości specjalistów w tej... Emilia hmm ... (1) Lekarzom z ktorych uslug korzystałam nie moge nic zarzucic. Natomiast "PANIE... agat Jestem rozczarowana spółdzielnią nie lekarzami (1) Doczynienia miałam z dr. Wisniewska i dr. Hryniewicz- i nie mam nic do... była pacjentka hryniewicz (1) to prawda,badanie u niego jest bardzo bolesne ale z drugiej strony jest... asta ODRADZAM - NIE POLECAM !!!!!! (1) Podejście lekarki niefachowe! Brak dokonania wywiadu dot. dotychczasowych... Już więcej tam nie pójdę !!! LIPA!!! (1) Byłam dzisiaj u dr Hrynkiewicza i bardzo sie rozczarowalam. Gdy powiedzialam... pacjentka