Zadowoleni klienci - ocena (1) Polecamy dział kuchni, dziękujemy Panom z w/w działu za nieocenioną pomoc w... Zadowoleni klienci Ja - opinia (1) Bardzo drogo. Nawet mniejsze markety mają taniej. Ja klient - opinia (1) nie polecam nikomu w tym sklepie wykupywać usługi montażu ogrodzenia,... klient
Leniwa obsługa że aż "żal d..ę ściska" (1) Na przykładzie działu z dywanami i wykładzinami. Uprzejmie zapytałem panią... Michał Czajkowski O...!!! (2) Witam. Chciałby, przestrzec wszystkich przed tym hipermarketem budowlanym.... Oszukany klient żenada (1) Od maja toczę wojnę z Marketem w Leroy Merlin Rumia. Obsługa jest tak leniwa... justen Dział Sanitarny- "........." (1) Chciałem dobrać korek automatyczny do baterii, to najpierw Pani powiedziala... dp LM - Gdańsk (1) Wszelaki do wyboru asortyment, korzystne ceny, a przede wszystkim fachowa... V Biją konkurencję na głowę (1) Całkiem przypadkowo zdarzyło mi się "zabłądzić" do marketu Leroy Merlin.... erni the best!! (1) obsługa miła i fachowa.duży asortyment. jarek Najgorszy ze wszystkich sklepów (1) Zwodzenie klientów i brak zainteresowania klientem. Wszystko to jednak... Rajan