Lew Leon

Przedszkola

Gdańsk, Jana Uphagena 10

W przedszkolu jak w domu (1) Każdemu rodzicowi, który zastanawia się właśnie nad wyborem przedszkola... M&T&M Super przedszkole! Kameralne z profesjonalną i życzliwą kadrą. (1) Moja córka chodzi do przedszkola na ul. Uphagena już drugi rok i przez ten... Paweł - Tata Igi :) Bardzo kameralne i przyjazne miejsce. (1) Moje dziecko chodzi od dwóch lat do LWa Leona. Jestesmy bardzo zadowloeni ze... Ania
Wspaniałe! (1) Nasz syn uczęszcza do przedszkola Lew Leon od ponad roku. Od samego początku... Ania i Maciej Cudowne Przedszkole (1) Gorąco polecam, wspaniała opieka, Panie pomocne, zainterowane i zawsze... Gosia Polecam (1) Corka w podskokach pedzi do przedszkola i nie chce wychodzic do domu.... BM Rewelacyjne miejsce. Polecam! (1) Wspaniałe przedszkole. Córka chodzi do niego dosłownie w podskokach. Zajęcia,... Daria dobre przedszkole (1) Polecam wszystkim przedszkole Lew Leon w Gdańsku. Dziecko uczestniczy w całej... usatysfakcjonowana Fajne i małe przedszkole! (1) Moja córka uczęszcza do przedszkola, jestem super zadowolona i on też.... zadowolona mama Fantastyczne przedszkole (1) Przedszkole prowadzone i zarządzane z bardzo dużym zaangażowaniem. Zarówno... Malwina POLECAM (1) Witam serdecznie. Przedszkole Językowe Lew Leon, charakteryzuje się wysokim... Moni MAMA A - opinia (1) Jest cudownie. Dzieci szczęśliwe, Panie uśmiechnięte i zaangażowane w sprawy... MAMA A