Amelia - ocena (1) Szkoła jest genialna wraz z nauczycielami. Rewelacyjne podejście do młodzieży. Amelia Koszykarz24 - opinia (1) Szkoła bardzo dobra.Podejście do ucznia jest adekwatne do jego... Koszykarz24 Rodzic - opinia (1) Z perspektywy czasu, bo moja córka wreszcie skończyła tę szkołę. Nie... Rodzic
Edyta - opinia (1) szkoła na wysokim poziomie edukacji Edyta Edyta - opinia (1) polecam , edukacja na wysokim poziomie Edyta Rodzic - opinia (1) Dziecko zadowolone, bez problemów z nauką, pomimo panującej pandemii. Duży... Rodzic Chłopak że stali - opinia (1) Szkoła zdecydowanie z super atmosferą i bardzo pozytywnie nastawionym do... Chłopak że stali Magda - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie :) Magda Julia J - opinia (1) Przeniosłam się do lingwisty po roku w technikum. Była to najlepsza decyzja... Julia J Wspaniała szkola (1) Bardzo ciepła i rodzinna szkoła. Wyrozumiali nauczyciele ktorzy poświecaja... Absolwentka 2019 Drugi dom (1) Przychodząc do ALO nie myślałam, że ta szkoła stanie się moim drugim domem.... W. ALO, czyli rozwój, wspaniała atmosfera i przyjemna nauka ;) (1) ALO Lingwista to szkoła, która pozwala na rozwój jak żadna inna. Nie tylko... A. Serio dobre liceum (1) Bardzo polecam te szkole doslownie wszystkim. Swietna rodzinna atmosfera oraz... Absolwent Najlepsze Liceum! (1) ALO to szkoła do której chodzi się z przyjemnością, wraca jak do domu. Panuje... Absolwentka :) Szkoła marzeń! (1) W ALO panuje wspaniała atmosfera; dla każdego, kto chce się tu czegoś... N W ALO jak w domu! (2) Cieszę się, że trafiłam do ALO! Do szkoły przychodziłam nie stresując się... xyz ALO for life (1) Miałam przyjemność skończyć Lingwistę. Bez przesadzania, najlepiej spędzone... M największy plus (1) Największy plus to nauczyciele i pani dyrektor. Pani dyrektor tej szkoły... Will Alo, czyli drugi dom (3) Szkola marzenie. Nie mozna nazwac tego inaczej. Kiedy czytam komentarze... Aj Alalala - opinia (1) Nie rozumiem jak mozna dac tej szkole negatywna opinie. Moze wyposażenie nie... Alalala