Loco Travel

Biura podróży Organizacja eventów

Sopot, al. Niepodległości 730A

Rozpoczęcie sezony na najwyższym poziomie (1) Chciałbym się podzielić opinią o dostatnio odbytym wyjeździe na rozpoczęcie... Robert Loco zawsze spoko! (1) Byłam na wyjazdach z oferty zimowej i letniej, polecam wszystkim aktywnym!!... Zosia Kod (1) Bardzo dobre biuro podróży, dla zachęty mogę Państwu dać kod zniżkowy na... mlody
Ekstremalne wyjazdy w minimalnej cenie (1) Byłem z Ekipą LOCO Travel na obozie rowerowym w Tignes. Bardzo fajne miejsce... Paweł Tignes (1) Bardzo kiepska organizacja wyjazdu do Tignes. Trzygodzinne opóźnienie wyjazdu... Krzysiek Rewelacja!! (1) Byłem kilkukrotnie z Loco Travel i za każdym razem było fantastycznie!... Przemek Odwołali wyjazd (1) Wyjazd, na który mieliśmy jechać ze znajomymi został odwołany. Niby zdarza... Student Niesamowita atmosfera na alpejskich stokach (1) Hej. Wróciliśmy z grudniowego wyjazdu do Val Thorens i jesteśmy zachwyceni. W... Justyna SERIO POLECAM! (1) Witam, byłem z Loco Travel na Festivalu Off Snow. Mega organizacja i sprawnie... Kamil Najlepsi! (1) Najlepszy organizator wyjazdów! Od kilku lat jeżdżę na deskę z różnymi... Nati Dobra OFERTA w przystępnej cenie (1) Zdecydowanie polecam ofertę tego biura. Byłem z nimi na 3 wyjazdach i pomimo... Kuba POLECAM! (1) Byłam z nimi już na około 5 wyjazdach, zawsze jest tak rozbudowany program,... Asia Wyjazd Chamorusse - odjazdowo (1) Otóż, jak bym przeczytał widniejące tu opinie przed zapisaniem się na wyjazd... Pierwszy raz na DSD Porażka !! unikać ! (1) Wraz ze znajomymi wybraliśmy się na deskidance sylwester 2013/2014 z biura... Bartas fibi - opinia (2) Niestety dwukrotnie zepsuł się autokar.Najdłuższa podróż jaką kiedykolwiek... fibi