Lodziarnia Eskimo

Lodziarnie

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 22

Powrót do przeszłości... (1) Żywe muzeum PRL-u. Kupujesz w okienku żeton aby po chwili ten wymienić na... Klient lody z dziecinstwa (1) Super klimat, żetony. Przystępne ceny. To chyba jedyna taka lodziarnia... demogorgo są ok (1) lody przypominają te z mojej młodości, no ale nie powalają Maja
To moje ulubione miejsce (1) Zawsze smacznie :) i ten klimat!!! Bardzo polecam. Lukasz Powrót do PRL w dobrym wydaniu (1) Chociaż lodziarnia nie znajduje się przy jakimś głównym turystycznym szlaku,... Jacek PL - opinia (1) Najlepsze lody w Gdańsku (ex aequo). PL Jacek - opinia (1) Bardzo dobre lody. Tradycyjne, naturalne jak za dawnych czasów. Smaki... Jacek Najlepsze lody (1) Chodzilam do tej lodziarni jako dziecko, teraz chodzę tam ze swoimi... Agnieszka kultowe lody? (1) Skusiłam się by spróbować w końcu lodów w Eskimo. Niestety zawiodłam się... ms Najlepsze lody (1) Jest to niepodwazalne, ze lody w Eskimosie, to sa najlepsze lody. Od 36 lat... E.B. najlepsze PRAWDZIWE lody (3) zaden farbowany lis czy hipsterski chwyt reklamowy. Jak ktos chce wrocic do... marcin spróbuj, a polubisz (1) jest to miejsce, które zawsze będę przupominać mi dzieciństwo, lody według... wirny klient POLECAM!!! (1) Najbardziej oryginalna lodziarnia jaką kiedykolwiek widziałem, a widziałem... lodożerca To nie to co kiedyś. (1) Rzadko korzystam ale to chyba już nie to co kiedyś. W lodach czuć teraz... Radio Eskimo (1) Lodziarnia z tradycją. Lody z oryginalną recepturą. Pycha:) polecam!!! Piotrek Smaki przeszłaj epoki!!! (1) Super miejsce. Nic bym nie zmieniała:) Fajnie jest tu przyjść i poczuć się... Gosia ulka - opinia (1) nic sie nie zmienia od 100 lat.Az sie prosi o fajny wystroj, stoliki na... ulka