Lodziarnia Eskimo

Lodziarnie

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 22

Dorota - opinia (1) Lody rewelacja. Obsługa na 6 +. Jeszcze jako mala dziewczynka chodziłam z... Dorota Aga - opinia (1) Historyczna, legendarna lodziarnia. Po pochodzie 1 majowym (kończącym się we... Aga Monika - opinia (1) Lubie to miejsce, duzo wspomnien i smaki mlodosci Monika
Bryga - opinia (1) Najlepsze lody w polsce, betong robia robote Bryga Karina - opinia (1) Pyszne lody i obsługa rewelacja. Mojemu małemu synkowi pod koniec... Karina Jano - opinia (1) Lodziarnia istniała już w latach 60-tych XX wieku pod nazwą "Eskimos". Lokal... Jano Manawgad - opinia (1) Lody pyszne jak dawniej, zaklęte w pojemnikach cudne smaki i nawet 2 smaki w... Manawgad Marek - opinia (1) Są, jedyne i prawdziwe. Wychowałem się na nich. Robione od zawsze tak samo.... Marek Michał - opinia (1) Najlepsze lody w Polsce ,jadam od ponad 30 lat Michał As - opinia (1) Lody super, klimat super! Będziemy wracać! As Luk - opinia (1) Jedne prawdziwe lody. Nie maja nic wspolnego z "wypiekami tluszczowymi nowomody" Luk Monika (1) Lody od pokoleń-moje dzieciństwo zawsze pyszne Monika Lodziarnia z mojego dzieciństwa :) (1) Uwielbiam, polecam!!!!!!!!!!!!!! Elka Wojtekkk - opinia (1) Jem tam lody od ponad 30 lat i zawsze mi smakowały. Przybyły nowe pyszne... Wojtekkk Ania - opinia (1) Smaczne, lekkie, niedrogie, przewidywalne! Zawsze jestem zadowolona Ania Bartek - opinia (1) klasyka od kilkudziesięciu lat, trochę jakby się tu czas zatrzymał, także pod... Bartek Magdalena - opinia (1) Klasyka, uwielbiam to miejsce ! Magdalena Marcin - opinia (1) Tak jak 40 lat temu, ten sam szyld, smak, zapach i żetony. Tylko kolejki... Marcin Anna - opinia (1) Smak dzieciństwa z lat 70-tych bez sztucznych dodatków. Plus żetony z... Anna Anula - opinia (1) Lody z dzieciństwa. Stara lodziarnia z lodami własnego wyrobu o naturalnym... Anula