Lodziarnia Eskimo

Lodziarnie

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 22

Natalia - ocena (1) Na te lody moi rodzice chodzili na randki - pozdrawiam i polecam!! I ten... Natalia Tomek - ocena (1) Bardzo smaczne lody Tomek Superniuniek - ocena (2) Wstyd , ślizgają się na wspomnieniach , a sprzedają dziadostwo, - nigdy... Superniuniek
Robert - ocena (1) Od dziecka (od dziesięcioleci) uwielbiam lody z tej lodziarni. Robert mr - ocena (1) Bakaliowe, moje najlepsze mr Arkadiusz - ocena (1) Najlepsze list w Trójmieście. Smak dzieciństwa. Arkadiusz Małgorzata Pengiel - ocena (1) Smaki mojego dziecinstwa Najlepsze lody w gdansku Żadne nie mogą się z nimi... Małgorzata Pengiel Pp - ocena (1) Najlepsze i niezmienne od lat Pp Elka - ocena (1) Najlepsze lody. Prawdziwe, nie sztucznie- słodkie. Mają smak, nie są mdłe.... Elka Asik - ocena (1) Pyszne lody od lat robione tradycyjnie i z pasją. Od lat dziecięcych do dziś... Asik Piotr - ocena (1) Najlepszy smak dzieciństwa. Malaga jest najlepsza Piotr M.P. - ocena (1) Bardzo smaczne od wielu lat M.P. basia - ocena (1) od zawsze najlepsi, taki sam smak od ponad 30 lat. basia Aleksandra - opinia (1) Najlepsze,najsmaczniejsze. Aleksandra Marcin - opinia (1) Od 40 lat jem ich lody, bo są pyszne :) Marcin Mrt - opinia (1) Najlepsze tradycyjne lody w mieście Mrt Ryszard z Leczkowej - opinia (1) The best ,nie ma innej lodziarni kiedyś jeszcze Eskimos na rynku ale padł. Ryszard z Leczkowej Basia - opinia (1) Moja ulubiona lodziarnia i smaki dzieciństwa Basia kati - opinia (1) Jak na lody, to tylko do Eskimo. Wybór smaków jest na tyle długi, że każdy... kati Monika - opinia (1) Chodziłam tam z rodzicami od dziecka , co niedziele na spacer. Lody były... Monika