Lodziarnia Znane Smaki

Lodziarnie

Gdańsk, Tartaczna 5

Piękny Grzegorz - opinia (1) Smaki dzieciństwa Piękny Grzegorz Piotr - opinia (1) Od zawsze na zawsze najlepsze Piotr Babagaba - opinia (1) Znane Smaki produkują lody, które nie zmieniły swoich smaków. Lody, które nie... Babagaba
Ewa - opinia (1) SUPER!!! Całe szczęście, że TE smaki przetrwały w nowej odsłonie. Nie... Ewa Gbrowsr - opinia (1) Od lat najlepsze najsmaczniejsze lody w Trójmieście Gbrowsr Piotr - opinia (1) To sa prawdziwe lody Miś !!!!! I nikt tego nie zmieni . Piotr Danka - opinia (1) Od lat chodzę , są dla mnie najlepsze, jako dziecko chodziłam z babcią,mamą,... Danka dj - opinia (1) Jak zwykle super. Lody jak za dawnych lat. dj Mateusz - opinia (1) Super! Pyszne lody i miła obsługa. Polecam każdemu kto zawita do Gdanska Mateusz Siwy - opinia (1) To są smaki mi znane od 1963 roku z dawnej lodziarni " Miś " Receptura od... Siwy Arbuz - opinia (1) Co sezon często tam jestem. Inne lodziarnie mogą się schować. Kiedyś... Arbuz Rafał - opinia (1) Tak Po prostu!!! Najlepsi z Najlepszych Trójmieście!!! Rafał Michał - opinia (1) Prawdziwy dawny Miś , lodziarnia nr 1 dla mnie przynajmniej w Gdańsku Michał Aga - opinia (1) Smaki z dzieciństwa. Niskie ceny. Kolejne pokolenie polubiło ich smaki. Aga Karolina - opinia (1) Pyszny smak cytrynowy, cudownie orzeźwiający :) mały wybór smaków, ale... Karolina Forever-Gd - opinia (1) Zawsze były i będą najlepsze. Są jedyne w swoim rodzaju. Uwielbiam od 40 lat :) Forever-Gd ja - opinia (1) Najlepsza w Gdańsku, potem długo, długo nic i potem Eskimos :-) ja Jolka - opinia (1) jedziemy specjalnie z Oliwy na lody z dzieciństwa Jolka stefan - opinia (1) tylko tam - jak idziemy z dziećmi nie ma innej opcji - ciesze się że jest... stefan Krzysiek - opinia (1) Miś prawdziwy nie jakiś podrabiany Krzysiek