Wojtek - opinia (1) Miałem przyjemność współpracować z Łukaszem przy sprzedaży mieszkania.... Wojtek Klaudia - opinia (1) Łukasz to bardzo profesjonalny fotograf, słowny i sympatyczny. Dziękuję za... Klaudia Tomek - opinia (1) Profesjonalne zdjęcia najwyższej jakości, terminowość i punktualność, pełne... Tomek
Arkadiusz - opinia (1) Bardzo polecam pana Łukasza jako fotografa. Pełen profesjonalizm, piękne... Arkadiusz Ewelina (Gdańsk) - opinia (1) Pięknie wykonane zdjęcia mieszkania. Polecam. Ewelina (Gdańsk) Ania - opinia (1) Pełen profesjonalizm na każdym kroku współpracy :) Przepiękne zdjęcia.... Ania Bartek - opinia (1) Moje zdjęcia wykonane telefonem komórkowym bez wątpienia nie przysporzyły mi... Bartek Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonanej usługi. Atmosfera pracy... Agnieszka Tomasz - opinia (1) Korzystałem kilkukrotnie z usługi fotograficznej Pana Łukasza dotyczącej... Tomasz Beata - opinia (1) Zdjęcia bardzo dobrej jakości, usługa na najwyższym poziomie, kultura pracy,... Beata Paweł - opinia (1) Świetny fotograf nieruchomości. Polecam. Paweł Iza - opinia (1) Rewelacyjne zdjęcia, super współpraca, nie da się ukryć że p. Łukasz robi... Iza Kinga - opinia (1) Miła współpraca, profesjonalny sprzęt oraz jeszcze lepsze zdjecia mieszkania.... Kinga Ania - opinia (1) Zdjęcia domu wyszły pięknie, jakość zdjęć rewelacyjna, ceny bardzo rozsądne.... Ania Rafał - opinia (1) Życzliwa, kulturalna i serdeczna współpraca. Szybka realizacja i bardzo miły... Rafał Tomasz - opinia (1) Jakość zdjęć rewelacyjna, jeżeli szukasz fotografa to Łukasz będzie idealnym... Tomasz Martyna - opinia (1) Pan Łukasz wykazał się ogromnym profesjonalizmem robiąc sesję zdjęciową... Martyna Marcin - opinia (1) Fotograf sumienny. Wykazał się inicjatywą i z dużym zaangażowaniem realizował... Marcin Mariusz - opinia (1) Trafiłem do Łukasza z polecenia biura nieruchomości w sprawie sesji... Mariusz Jakub - opinia (1) Współpraca z Łukaszem to sama przyjemność. Dbałość o szczegóły i jakość... Jakub