Jerzy - opinia (1) Lekarze profesjonalni. W recepcji pomylili Pesel więc z recepty "nici".... Jerzy Aneta W. - opinia (1) Nie polecam. Okazało się, że prywatna wizyta zarezerwowana przez stronę... Aneta W. Lumpmed (1) Wizyta 22.12.2017 na 0815 okulista a na 0830 lekarz medycyny pracy. Do... Paweł
porażka (2) Najgorsza placówka z jaką się spotkałam w luxmed. Obsługa nie interesująca... w NA PEWNO SIĘ STAMTĄD WYPISZĘ (1) Najgorsze miejsce w jakim miałam wątpliwą przyjemność być:(. Pani blondynka... GalAnonim lek. med. ginekolog-poloznik Irena Zalewska Banach (25) Wlasnie odbylam wizyte kontrolna u lekarz ginekolog Ireny Zalewskiej-Banach w... K Piecyk dr Banach (1) Jutro się do tej dr wybieram. Po przeczytaniu postów włos na głowie mi się... Hana przepełniona placówka (2) Z usług Lux Medu próbuję korzystać od trzech lat. Próbuje to dobre określenie... mama Ocenę pozostawiam czytelnikom (1) za pomocą infolinii warszawskiej umówiłam się na bad.usg transwag. plus... zachwycona pacjent (1) W każdej placówce są ankiety, które można wypełnić i podpisać swoim... pacjent