Małgorzata Świątkowska-Freund

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdańsk, Stanisława Skarżyńskiego 3A/4

Polecam (1) Lekarz z powołaniem, pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo ciepła i... Joanna świetny lekarz (1) Świetny lekarz ginekolog - polecam bez zastanowienia. Byłam u Pani doktor na... Karolina wspaniały fachowiec (1) Pani Dr prowadziła moje dwie ciąże - między ciążami minęło 5 lat, a Pani dr... Agnieszka
Polecam (1) Szczerze polecam.Wizyty rzeczowe, fachowe, a przede wszystkim wyczerpujące... A zdecydowanie polecam (1) Dla mnie Pani dr jest najlepszym lekarzem w trójmieście. Jako jedyna od razu... zadowolona Polecam (1) Polecam Panią Dr. Na wizytę nie czeka się długo. Wszystko ładnie wyjaśnione,... Dorota Polecam (1) Bardzo profesjonalne podejście do pacjetki. Korzystałam z usług Pani doktor... Gość niepolecam (1) usg 3d 200 zl -5 min zero wogule odpowiedzi na pytania nic niemowila a... kamila Przepuklina przepony u dziecka. (1) Jesteśmy rodzicami dziecka, u którego wykryto wadę przepukliny przepony.... beti NIE POLECAM (1) Bardzo ważna, niemiła, nieżyczliwa i surowa. Moje dziecko słabo przybierało... mama Polecam (1) Przyszła mama po badaniu Usg wykonanym przez panią doktor czuje się spokojna... Danuta POLECAM (1) Bardzo miła, i troskliwa lekarz.Zawsze otrzymałam mnóstwo informacji podczas... Kasia ewa - opinia (1) Bardzo mila i sympatyczna kobieta majaca czas na szczegolowe... ewa Wspaniała kobieta !!! (1) Polecam z czystym sumieniem . Wspaniale podejście do pacjentki , moje... Luna WSPANIAŁY LEKARZ, CUDOWNY CZŁOWIEK (1) PANI DR ŚWIĄTKOWSKA – FREUND ORAZ PANI DR PANKRAC URATOWAŁY ŻYCIE MOIM... Wdzięczna pacjentka szpitala w G REWELACJA!!! (1) Pierwszy raz czułam, że lekarz jest dla mnie a nie ja dla lekarza. Miałam... Agnieszka NIE POLECAM !!!!!!!! (1) NIE ZDĄŻYŁAM NAWET ZOBACZYĆ SWOJEGO DZIDZIUSIA I POSŁUCHAĆ JEGO SERDUSZKA BO... WERONA