Katarzyna - opinia (1) Bardzo kompetentna pani doktor, do tego bardzo sympatyczna, dzieci ją lubią.... Katarzyna Potwierdzam , wspaniała lekarka (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem . Pani Marta przywraca wiarę w ludzi . Polecam... Princessa Wspaniala Pani doktor (1) Polecam, ogrom wiedzy Stala pacjentka
Rewelacyjna pani doktor (1) Niezwykle profesjonalne podejście do małego pacjenta. Beata CUDOWNY LEKARZ - PRAWDZIWE POWOŁANIE (1) Jako mama 3 dzieci spotkałam już wielu lekarzy, ale nigdy takiej klasy i... Renata Pediatra z powołania - godny polecenia (1) Prawdziwy lekarz z powołania. Pani Doktor ma świetny kontakt z dziećmi,... MJ bardzo polecam (1) Pani doktor jest bardzo dokładna, badanie przeprowadza bardzo sprawnie , co... kat Wyjątkowy Lekarz (1) Jestem mamą dwójki dzieci w wieku 16 i 6 lat. Córka i syn mieli róznych... Angelika Nie polecam (13) pani doktor odradziła mi szczepienie dziecka, co jest niezgodne z... Magda gosc - opinia (4) Jedno wielkie nieporozumienie. Brak jakichkolwiek kompetencji i wiedzy,... gosc Gorąco polecam! (1) Przemiła i kompetentna Pani Doktor! Naprawdę takiego lekarza szukałam dla... MK