MAJEWSKA Styliści Fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

polecam (2) Po wielu nieudanych eksperymentach z róznymi fryzjerami postanowiłam poszukać... klientka Daj włos (2) Razem z Panią Joanną May Majewską mogłam po raz kolejny przyczynić się do... Magdalena Magona Polecam!!! (2) Talent i kreatywność Joanny May na szóstkę z plusem. Niesamowite metamorfozy,... Jola:)
Polecam :) (3) Joanna strzyże bardzo fajnie Piotr K :) Polecam (2) Jak najbardziej polecam! Nawet najbardziej zniszczone włosy, mogą wyglądać... Michalina ! (2) Bomba! Oby wiecej tak kreatywnych dusz jak Pani Asia! Z całym sercem polecam!... Wiwiana Kasia - opinia (2) Genialna, fachowa, a włosy szczęśliwsze wychodzą..... Człowiek który zna włos... Kasia Natalia - opinia (2) Najlepszy fryzjer na świecie!!!!! Natalia Bardzo polecam!!! (3) Do Pani Joanny trafiłam kiedy moje włosy były w bardzo kiepskiej kondycji -... Monika Fryzjer doskonały ! (3) Najlepsze strzyżenie i koloryzacja w Trójmieście ! Anna Serdecznie polecam (3) Pełna fachowość, uwaga, cierpliwość. Od kiedy chodzę do pani Asi nie mam... Edyta Kamila (2) Z Krakowa do Gdańska po chwilę przyjemności w rękach May. Bezcenne 😉 KAMILA Super fryzjer (1) Asia to osoba bardzo kreatywna i za każdym razem gdy wychodzę od Niej z... Emilia NAJLEPSZA! (1) Pani Joanna jest wspaniałą osobą, a przede wszystkim wspaniałym mistrzem... Justyna Ręce Joanny (2) Nikt nie ma takich pomysłów na kolor,strzyżenie. Nikt nie ma takiej kultury... Kazia Serdecznie polecam! (1) Salon Pani Joanny to miejsce,gdzie każdy poczucie się wyjątkowy. Atmosfera... Linda