Anna - opinia (1) Korzystam z zabiegów u pani dr Kobylińskiej od Ok 7 lat, Zaczęłam od botoksu... Anna Małgorzata Sadrina - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty jak i z usługi. Pani Doktor bardzo... Małgorzata Sadrina Ula - opinia (1) Jestem po serii zabiegów epilacji laserowej w klinice medspa, efekty są... Ula
Marta Kurek - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty jak i z usługi. Pani Doktor bardzo... Marta Kurek Joanna Kurdelska - opinia (1) Do Pani dr. Kobylińskiej trafiłam z polecenia przyjaciółki. Po ocenie... Joanna Kurdelska Ilona - opinia (1) Miałam wykonaną serię zabiegów osocza bogatopłytkowego w klinice Medspa. Z... Ilona Martaa - opinia (1) Zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej pach i bikini głębokie w tej... Martaa Bardzo zadowolona klientka! - opinia (1) Pierwszy raz jestem tak zadowolona z efektów depilacji laserowej. Już po... Bardzo zadowolona klientka! Na pewno wrócę! (1) To była moja pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Od razu... Monika Bardzo serdecznie polecam. (1) Byłam już kilkukrotnie na zabiegach u Pani doktor Kobylińskiej i niezmiennie... Kasia Epilacja włosów (1) Bardzo polecam epilacje włosów laserem Aleksandrytowym firmy Candela w... Magda depilacja laserowa (1) Serdecznie polecam MedSpa by Dr Kobylińska - profesjonalną klinikę medycyny... Dorota Bardzo zadowolona (1) Z gabinetu doktor Kobylińskiej wyszłam dwa tygodnie temu bardzo zadowolona,... Kasia Gorąco polecam (1) Swobodna, nienadęta atmosfera, miła i fachowa obsługa. Umawiając się na... Kinga Kasia (1) Z usług Pani doktor korzystam od 2015 roku i zawsze byłam bardzo zadowolona,... Kasia E. (1) Pełen profesjonalizm i fachowość Pani Doktor. Ewelina Najlepszy (1) Do Pani Doktor Izy chodzę od wielu lat i nie wyobrażam sobie nikogo innego na... Dagmara Zadowolona pacjentka (1) Kilka lat szukalam w Trojmiescie dobrego laseru. Kilka wizyt u p. dr.... Ela Bardzo profesjonalna opieka (1) Profesjonalnie i miło, a efekty powalające. Rewelacja! Iza Z całego serca polecam!!! (1) U Pani Doktor Izabeli byłam pierwszy raz i było to też moje pierwsze... Beata