Dorota - opinia (2) Bardzo ale to bardzo polecam usługi Pani Marty z przy sprzedaży... Dorota Bartosz - opinia (2) Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo na... Bartosz Hanna Komorowska - opinia (2) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Marta przeprowadziła nas przez... Hanna Komorowska
Monika - opinia (2) Zakup mieszkania za pośrednictwem Pani Marty okazał się prostszy niż... Monika Anna Kallas - opinia (2) Już kilka razy korzystałam z usług Pani Marty dotyczących sprzedaży... Anna Kallas Danka - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z MG Nieruchomości, szczególnie z... Danka Jaro - opinia (2) Obsługa profesjonalna, bardzo duże zaangazowanie na kazdym odcinku co daje... Jaro Beata i Dariusz - opinia (2) Jesteśmy po zakupie mieszkania z pomocą Pani Marty . Współpraca przebiegła... Beata i Dariusz Tomasz E - opinia (2) Pan Rafał - super profesjonalna obsługa, załatwia sprawę szybko i od A - Z,... Tomasz E T.S. - opinia (2) Współpraca z Panią Martą i Panem Rafałem to sama przyjemność, nie... T.S. Wiera - opinia (2) Bardzo dziękuję Pani Marto za miłą współpracę, profesjonalne podejście i... Wiera Tomasz - opinia (2) Pani Grzebińska podczas transakcji pokazała pełen profesjonalizm, solidność,... Tomasz Lucyna - opinia (2) Pani Marta to profesjonalistka w każdym calu! Bardzo sprawnie i rzetelnie... Lucyna Adela - opinia (2) Z Panią Marta bardzo korzystnie sprzedałam 2 mieszkania a inne... Adela DL - opinia (2) Dziękuję P. Marto pełen profesjonalizm. DL Bogumiła J. - opinia (2) Chciałam bardzo podziękować Pani Marcie w sprzedaży nieruchomości ; za... Bogumiła J. Monika - opinia (2) Witam, pierwszy raz korzystałam z usługi pośrednictwa nieruchomości i bardzo... Monika Piotr - opinia (1) Wszystko udało się szybko załatwić, dodatkowo mieliśmy motywację, żeby zająć... Piotr Anna - opinia (2) Pani Marta jest profesjonalistką w każdym calu. Zapewniła wsparcie w... Anna Natalia M - opinia (2) Pani Martą to osoba z bardzo dużą wiedzą merytoryczną i nigdy nie odmawia... Natalia M