Witkowscy - ocena (2) Współpraca z panią Marta to sama przyjemność. Niezawodna, super kontakt,... Witkowscy Joanna Rzeszotarska - ocena (2) Polecam wszystkim biuro nieruchomości - MG Nieruchomości. Pani Marta... Joanna Rzeszotarska Ola - ocena (2) Serdecznie polecam Panią Martę! Najlepszy pośrednik w Trójmieście! Po kilku... Ola
Karolina - ocena (2) Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie, zdjęcia przygotowane do sprzedaży... Karolina Katarzyna - ocena (2) Pani Marta wspierała mnie przy sprzedaży mieszkania w kamienicy zamieszkanego... Katarzyna Rafał M. - ocena (2) Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Marty. Dzięki jej pracy udało się... Rafał M. Pati Garg - ocena (2) Pani Marta Grzebińska z MG Nieruchomości to prawdziwa profesjonalistka w... Pati Garg Anna C. - opinia (2) Absolutnie polecam MG Nieruchomosci! Pelen profesjonalizm,doswiadczenie,... Anna C. Aleksandra - opinia (2) Kompetentna i wiarygodna osoba, potrafi wszystko wyjaśnić na tzw. "chłopski... Aleksandra Agnieszka - opinia (2) Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, analizy rynku i formalności... Agnieszka Magda - opinia (2) Najlepszy wybór jakiego można dokonać przy sprzedaży mieszkania. Pani Marta i... Magda Małgorzata - opinia (2) Miła i profesjonalna obsługa.Pełne zaangażowanie . Małgorzata Damian - opinia (2) Godna polecenia Pani Marta ... Najpierw 2 lata wzorowo prowadziła wynajem... Damian Katarzyna - opinia (2) Gorąco polecam firmę MG Nieruchomości Marta Grzebińska transakcyjna i... Katarzyna Aleksandra - opinia (2) Bardzo cieszę się, ze trafiłam na Panią Martę, która towarzyszyła mi w... Aleksandra A.W. - opinia (2) Profesjonalizm, przygotowanie aspektów prawnych transakcji, organizowanie i... A.W. D. - opinia (2) Sprawny przebieg transakcji, zależało nam na szybkiej sprzedaży ze względu na... D. Dorota - opinia (2) Bardzo ale to bardzo polecam usługi Pani Marty z przy sprzedaży... Dorota Bartosz - opinia (2) Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo na... Bartosz Hanna Komorowska - opinia (2) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani Marta przeprowadziła nas przez... Hanna Komorowska